Ірина 🦋

Пінний скраб для тіла "Кокос та ваніль"

Пінний скраб для тіла "Кокос та ваніль"

Tink це український бренд 🇺🇦, про який я дізналася у makeup club. Це вже мій другий засіб цієї фірми, першим був крем-суфле Tink Mango & Milk Proteins Superfood For Body 🥭 теж класний продукт, з приємним фруктовим ароматом, який надовго залишається на тілі, допис про нього 😉 https://club.makeup.com.ua/post/42397/

Активна формула пінного скрабу збагачена олією кокосу, який живить, зволожує, регенерує, захищає від сухості, пом'якшує, підвищує еластичність та зміцнює шкіру. Екстракт ванілі тонізує і робить її бархатистою.

Пакування та аромат : Скраб іде у пластиковій баночці, є захист від відкривання, що мене дуже потішило, завдяки цьому я знаю, що до мене ніхто баночку не відкривав. Об'єм 330g.

Засіб має приємний ніжний кокосовий 🌴 аромат злегка солодкуватий 🍦не нудотний, схожий на Рафаелло

Використання: Пінний скраб Superfood For Body Coconut & Vanilla, являє собою цукровий скраб з додаванням олії кокосу та екстракту ванілі, так само містить sls завдяки чому, при змішуванні з водою на тілі цукрові частинки тануть та утворюється мильна пінка/молочко 🥛.

Він дуже зручний, як засіб 2в1 одразу тобі і скраб і гель для душу. Олії у складі не багато, завдяки чому скраб не залишає жирну масляну плівку на тілі, яку я так не люблю, після якої мені так хочеться відмитися особливо в літній період, зіштовхнулася з цим із цукровими скрабами від інших українських виробників, для мене там був перебір олій 🧈 Використовую зазвичай кілька разів на тиждень

Коли його використовую аромат нагадує про райський острів 🏝️

Результат: 🥥 Після скрабу шкіра якісно очищена, він видаляє лущення, які особливо бувають у літній період після сонечка ☀️ якщо не достатньо зволоження, та сприяє оновленню верхнього шару шкіри. Покращує кровообіг 🏄🏻‍♀️

Шкіра після нього дуже ніжна і гладка, відполірована та зволожена завдяки олії.

Це той засіб, який я обов'язково повторю 🩵, дуже хочу спробувати ще й інші аромати 👍🏼

Пінний скраб для тіла "Кокос та ваніль"
Пінний скраб для тіла "Кокос та ваніль"
Пінний скраб для тіла "Кокос та ваніль"
  • Tink Superfood For Body Mango & Milk Proteins
  • Tink Superfood For Body Guava & Mint
  • Tink Superfood For Body Avocado & Almond Oil

Чи пробували ви засоби від Tink, якщо так, то які вам сподобалися?

Огляд на ще один пінний скраб з кокосовим ароматом, який дуже схож на відомий аромат від Victoria's Secret Coconut Passion https://club.makeup.com.ua/post/49148/