Христина 🌺

Ще одна новинка Eveline…

Ще одна новинка Eveline…

Розгладжуюча та корегуюча пудра під очі Eveline.

Її дуже нахвалювати моя улюблена блогерка. В принципі, те, на що вона робить огляди мені підходить переважно завжди.

Пудри під очі в мене вже не було давненько. Колись була Hean...але вона робила все навпаки. Від неї в мене були жахливі зморшки під очима і сильно стягнута шкіра.

Деякий час користувалася рисовою Paese. Це ідеальна пудра для обличчя. Насправді. Але під очі не дуже підходить, бо не зі всіма консилерами дружить. Тай, в принципі, вона і не повинна це робити, бо вона ж для лиця.

Тому я вирішила спробувати ще й цю пудру.

Ще одна новинка Eveline…

Не буду тримати інтригу: мені вона ідеальна. Якщо обирати пудру під очі, то саме таку.

Вона має відтінок класичної пудри. Але на шкірі він не відображається.

Запах мінімальний. Склад тут досить достойний. Тальку нема.

Є гіалуронова кислота, кофеїн, тапіока.

Вона направлена на розгладження, освітлення, має робити blur effect.

Так, блюр ефект я помітила зразу. Вона ніби все згладжує і затирає. З нею нема припухлостей, синців, ті зморшки, які було видно- вона ніби ховає їх.

Щодо освітлення...не знаю, тож нічого сказати не можу.

Пудра матує, закріплює консилер (до речі, вона ідеально дружить зі всіма моїми консилерами і кремами під очі), не скатується...а ще ніби одночасно зволожує шкіру під очима. Абсолютно не сушить шкіру.

Формула пудри досить мʼяка, справді ніби атласна.

Цією знахідкою я задоволена цілком і повністю. Пудра робить все те, що я очікувала від неї.

Тут знов Eveline дуже постаралися. Тож ця пудра цілком може стати їхнім хітом.