ksnklb

Spf, що вартий уваги

Spf, що вартий уваги
Spf, що вартий уваги

У пошуках санскріну цього літа, я спробувала мініатюру від Purito, і залишилась задоволена.

Дизайн мініатюри 15 ml, повторює повний розмір: зручний плоский тюбик, з тонким носиком для нанесення засобу.
Мініатюра приїхала у коробочці, на якій зазначено усю основну інформацію.
Мені подобається цей санскрін легкою текстурою, вона легко розприділяється по обличчю та не залишає білих ліній чи слідів. Консистенція кремова, легенька.
Колір білий з легким жовтим відтінком, зараз трішки технічний, загалом не відчувається.
У складі є UVA/UVB фільтри, а також екстракт центелли.
Сонячними днями я вже перевірила, що цей санскрін зі своєю прямою задачею справляється, це основне. А ще він не скочувався по моїх кремах, і загалом впродовж дня гарно лежить, не залишає жирного сліду. Не викликав подразнень чи алергічних реакцій.
Та є момент, який мені не надто подобається, це фініш. На обличчі крем лежить легким шаром, та він залишає по собі дивний сяючий фініш, він не вологий, це не ефект глоу скін, і навіть не ефект жирної шкіри, загалом для мене це дивне сяйво, наче на обличчі плівка. Та при цьому це сяйво навіть у трішки перекриває нерівності шкіри.
Загалом, якщо закрити очі на цей момент, то спф дуже навіть хороший.

Spf, що вартий уваги
Spf, що вартий уваги
Spf, що вартий уваги