Кузя Ю-а

Pastel Magic Milk CC SPF 15

Pastel Magic Milk CC SPF 15

Вау! Це просто диво! Колір змінюється на очах та підкреслює обличчя та його засмагу 😍

А, я вдруге в житті маю такого типу засіб і я просто дуже щаслива знайти його за таку приємну ціну! Адже аналоги значно дорожчі, та за якістю абсолютно не відрізняються.

Тому Pastel мене здивував щиро 😍

І ні, це не просто кремчик! Окей, розказую. В тюбику - вір молочного кольору, а при контакті з обличчям та при нанесенні інтегрується під колір шкіри!

В мене 51 номер.

Дуже зручний дозатор і економний. Як на мене - це не вологий фішін, і не мат. Якось максимально натурально. Він не перекриває щільно недоліки, він швидше освіжає та надає благородного відтінку обличчю!

Ну і ще й в додаток - spf - 15.

Pastel Magic Milk CC SPF 15
Pastel Magic Milk CC SPF 15

Просто на очах перетворення на тональний кремчик СС.

Міні магія! А за хвилинку - він остаточно адаптовується та набирає повноти кольору 🩷

До того ж засіб містить зволожувальну гіалуронову кислоту, багату корисними мінералами морську воду, а також себорегулювальні та заспокійливі компоненти рослинного походження.

Завдяки технології смартпігментів він вирівнює тон шкірного покриву, надає йому легкого природного сяйва та маскує дрібні недосконалості.

На щодень - це просто ідеально!!

Особливості Magic Milk CC SPF 15 від бренда Pastel:

- веганська формула без парабенів і глютену;
- вирівнює колір шкіри та надає їй сяйва;
- надійно маскує дрібні недоліки;
- глибоко зволожує епідерміс;
- матує і запобігає появі жирного блиску;
- сприяє зниженню інтенсивності роботи сальних залоз;
- звужує розширені пори;
- заспокоює подразнення та зменшує почервоніння;
- забезпечує захист від ультрафіолету завдяки SPF 15;
- проявляє високу антиоксидантну активність.