AsyaFox

Maybelline New York SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline New York SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick
Maybelline New York SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick
Maybelline New York SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick

Привіт, це Ася! Вже багато дівчат писали про Maybelline New York SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick , тому я мабуть вас не здивую. Але окрему увагу хочу приділити саме відтінку 335 Hustler ( ама хасла, ама-ама хасла...)

Відразу крикну про те, що фото не передали відтінок точно, вона трохи темніша, що робить її ще гарнішою.

Давайте спочатку послухаємо обіцянки, що отримаємо за 440грн?

Виробник обіцяє:

-високу пігментацію

-стійкість до 16 годин

-матовий фініш

-зручний аплікатор

-широкий вибіг відтінків

Все це абсолютна правда, помада застигає на губах намертво, тримається навіть на наступний день, звичайно ж потрібно поновлювати її там де починається слизова, але на шкірі прям "залізо-бетонно". Ще забули додати що у помади неймовірний запах "шоколадного ласкового зайца:)", обожнюю коли помади приємно пахнуть.

Особисто я, раджу вам разом з помадою купляти кілограм шашлику, бо змиється вона тільки чимось жирним, жартую, гідрофілка підійде, але ж вона не смачна((

Аплікатор дуже зручний, можна тоненько промальовувати кутики. Бачила що дівчата писали про липкість, у себе такого не помітила.

Відтінок Hustler шикарний, він для дівчат з незакритим гештальтом на Нуру Сатре з серіалу "Сором"(для мене) , він елегантний, в саме сердечко. Сподіваюся відгук був для вас корисним, дякую за увагу!

Maybelline New York SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick
Maybelline New York SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick
Maybelline New York SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick