𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Набір від GlamBee Wow Brows Modeling Set

Набір від GlamBee Wow Brows Modeling Set

Цей набір я купувала ще взимку. На той момент мені потрібен був пінцет і я звернула увагу на пропозицію від Glambee по дуже привабливій ціні. Тим більше, в комплекті була ще і щіточка, тому я вирішила зупинити свій вибір саме на цьому варіанті.

Набір від GlamBee Wow Brows Modeling Set
Набір від GlamBee Wow Brows Modeling Set

Все упаковане в прозорий пластиковий коробок, а в ньому кожен предмет знаходиться на пластині у виділених місцях.

Пінцет зроблений із нержавіючої сталі, матеріал міцний і товстий, має гострі кінчики.
Колір дуже ніжний, світло-бузковий.
Поверхня приємна на дотик і сам пінцет дуже зручно лежить у руці.

Надпис бренду через деякий час стерся.
В роботі пінцет показав себе тільки з найкращої сторони і повністю виконує свої функції. Я навіть і не очікувала, що за таку ціну буде настільки якісна річ, то ж була здивована.

Пінцет гарно охоплює як товсті, так і тонкі волоски. Щоб прибрати "націлений об'єкт", з цим пінцетом не треба робити безліч спроб. Все виходить практично одразу. При цьому пінцет гарно захоплює навіть дуже короткі волоски і швидко їх видаляє.
Я залишилися ним абсолютно задоволена!
Це якісна річ по дуже бюджетній ціні, яка варта уваги.

Що стосується щіточки, то є нарікання.
Щіточка двостороння, складна, зроблена з пластику. Одна сторона призначена для вій, класична форма щіточки, а інша для брів.

Справа в тому, що вона у мене відламалась на другий день, хоча я акуратно з нею поводилася. Та навіть цей момент мене не засмутив, бо вона йшла причепом до основного бажаного предмету, який для мене у цьому наборі самий цінний.

Щіточкою звісно можна ще користуватися, або її склеїти, та у мене є інші, тому я з цим не парюсь.
Загальні враження у мене все одно позитивні, бо пінцет видався класним.