alena.rosee

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Всїм привіт ! 💕 протестувала боксик та є що сказати 💜

Хочется подякувати Мейкап за можливість пробувати нові цікаві продукти 💕

Дезодорант твердий в стіку Mareve

Скажу чесно , я трошки прискіплива до такого формату дезіка та чомусь думала що такий засіб не працює.

Але я помилилась , і цей дезодорант став просто відкриттям цього боксику.

🖤Пакування: пластиковий футляр в коробці , там написана вся інформація про продукт . Конструкція флакона дозволяє викручувати сам стік на потрібну висоту.

🖤Консистенція: твердий стік світло-рожевого кольору, наноситься легко .

🖤Запах: гарний квітково - амбровий , в мене є спрей з шимером такий , там аромат для мене дещо сильний , а ось в дезіку ідеальна концентрація .

🖤Ефект: засіб не тільки наноситься легко, а й носиться комфортно . Швидко висихає , не липне, має приємний аромат. В перший день тестування ходила три рази на високий поверх з 10 кг собакою на руцях 🤭 ще й покупками , короче реальне таке тестування 😁 і він витримав , все прекрасно . Тому із задоволення продовжую користування цим продуктом .

Ставлю 10⭐️ із 10.

🖤Пакування: гарна естетична баночка в картонній коробці.

🖤Консистенція: рожева та ароматна пудра

🖤Запах: такий як у дезодоранта, квітково-парфумована, аромат деякий час залишається на шкірі

🖤Ефект: для мене це дуже ароматна пудра для ванн, вона трошки піниться одразу у воді , забарвлення водички дуже делітне. Зволожує шкіру , мені ще сподобалось додавати цей засіб для ножних ванночок 💕

Аромат на шкірі залишаєтся деякий час , шкіра не пересушена . Шиммера як такового не побачила.

Цікавий засіб , мені сподобалось 🤩

Моя оцінка: 9⭐️ із 10.

Переходимо до декоративки Obays 🖤

Від цього бренду мала туш та блиск , вони мені дуже сподобались 💕

🖤Пакування: пластиковий футляр у коробці , є спонжик для нанесення.

🖤Консистенція: силіконова кремова прозора , гарний колір у футлярі .

🖤Запах: майже не чую жодного аромата , є трошки щось хімічне

🖤Ефект:

так це силіконова основа , база , затирка пір . Я такими засобами користуюсь не часто , бо і дуже явних пор нема і якось для шкіри таке на кожен день не хочу , тільки на в вихід )

Наноситься рідним спонжем або пальцями , або пензлем . На чисте зволожене обличчя , не поверх тону . Після наносимо тон ну і закріплюємо пудрою.

Як база цей продукт хороший , тільки не забуваємо про хороший демакіяж 💦

Моя оцінка: 8⭐️ із 10

(Зняла бал за те що виробник трошки не підсказує як правильно користуватись засобом і якщо людина не знає , подумає що це пудрам яка наносится зверху тону та за аромат).

Далі покажу макіяж )))

Розсипчаста фіксуюча прозора пудра 🤩

🖤Пакування: баночка в картонній упаковці , є зручна м'яка пуховка

🖤Консистенція: порошок пудра білого кольору

🖤Запах: немає

🖤Ефект: пудра ідеально виконує свою роль фіксатора , невидимої вуальки, яка гарно матує, згладжує контур , продовжує стійкість макіяжу .

Нанадала по якості та ефекту відому розсипушку Кіко яка коштує в 3 рази більше )

Моя оцінка 10⭐️ з 10.

О тут цікаво 🤭

🖤Пакування: компактні такі футляри зі стіками. В мене контур , румяна та хайлайтер .

🖤Консистенція: кремова . Але у контура текстура показалась найжирніша, румяна та хайлайтер більш сухі та пігментовані.

🖤Запах: немає

🖤Ефект:

Давайте по порядку))

✨ Контур стік. Warm Brown

Соррі, але це щось незрозуміле мені)) ні по відтінку , ні по консистенції.

Відтінок світлий з жовтуватим підтоном , в мене шкіра більш холодна та досить світла. Як контур його майже непомітно , він робить просто жирненький блік ще й з жовтим підтоном , схоже на млинці)))) 🤭 але я не змогла нормально спробувати цей засіб саме як контур чи тіні) Як консилер мені також жовтуватий .

Моя оцінка 4⭐️ з 10.

✨ Рум'яна . Mauve Pink

Вони пігментовані , більш суховаті чим контур, можна використовувати як мультитаскер , саме так і використовувала в макіяжі на фото .

Тушуються добре, але з тоном з'їдаються. Тобто це і плюс якщо ви переборщили , то легко можна розтушовати. Але і мінус, бо можна довго тушувати до потрібного , а там ще тон та силіконова база.

Колір унівнрсальний я б сказала.

Оцінка 8⭐️ з 10.

✨Хайлайтер. Silver Moon

Яскравий , гарний , блискучий, видно з космосу Якщо нашарувати)))) стійкість хороша, тушується просто . Наносила і на скули, і на губи , і під брови 🤭

Моя оцінка 10⭐️ з 10.

Стійкість румян та хайлайтеру хороша при закріпленні їх пудрою розсипушкою.

В макіяжі:

Силуконова пудра як основа

Пудра розсипна прозора як фіксатор всього макіяжу

Стіки: румяна як румяна , як помада , як акцент на очах. Хайлайтера нанесла побільше)))

на губи додала краплю блиску, на очах румяна зафіксувала тінями , додала туш.

Було цікаво тестити цей боксик , дякууую 💕