Alina🍒

O’BAYS Creamy Highlight Stick

O’BAYS Creamy Highlight Stick

Всім привіт✨ю

Хочу поділитись своїми враженнями про даний продукт, вони доволі неоднозначні, тож запрошую до до прочитання)

O’BAYS Creamy Highlight Stick

Тут не буду зупинятись, бо пакування і дизайн абсолютно ідентичне до пакування рум'ян, від яких я була в захваті, а хто пропустив -> https://club.makeup.com.ua/post/42242/

Об'єм: 6g.

Хайлайтер у форматі стіку, відтінок Silver Moon✨

Кремова текстура дуже ніжна та легка в нанесенні, аромату продукт не має🌿

Якщо порівнювати з рум'яшками від O'bays, в які я закохалась з першого нанесення, то тут такого не сталось, бо все-таки хайлайтери я сприймаю лише в сухому вигляді🙄

Хайлайтер це останній етап мого мейку і, на жаль, при нанесенні на основу він її підїдає😒

При затесті на руці сяйво дійсно місячне і такого ж я очікувала на обличчі, алее...

Аби зробити нормальний відлив на лиці довелось дуже постаратись)

І якщо кремові рум'яна були не такі масні на обличчі, то хайлатер трохи підвів + все ж сухі текстури дають значно інтенсивніше сяйво, тому це просто виявився не мій формат.

Щодо стійкості у мене теж виникли запитання, бо вже на середині дня від неї і слід простиг🤷‍♀️

Можу сказати наступне - я просто не прихильниця кремових і рідких хайлайтерів🤷‍♀️

Та я цілком допускаю, що продукт зацінять дівчатка, кому не потрібне космічне сяйво і які зможуть впоратись з нанесенням його на тон без його подальшого руйнування)

Як для того, аби просто нашвидкоруч освіжити обличчя вологим сяйвом - топ.

Але якщо ви любите чітке та яскраве сяяння, як я, то краще обирати сухі текстури)

Дякую кожній за увагу🤍