Lytvynenko

За білими зубками - до G.U.M

За білими зубками - до G.U.M
За білими зубками - до G.U.M

Швейцарський бренд G.U.M входить в мій топ брендів зубних паст 🤍

Виробляється в Іспанії, класифікується як мас маркет. Але це супер якісний мас маркет, який радять стоматологи.

Саме цю, відбілювальну, брала вперше і готова ділитися враженнями. Вони позитивні, скажу одразу!

За білими зубками - до G.U.M

Обʼєм: 75мл.

Пакування: широка та невисока пластикова туба зі зручною кришкою, з різьбою. Це найбільш зручна форма тюбику, як на мене.

Консистенція: білий густий, вʼязкий, щільний гель. Піниться шикарно. Розхід мега економний.

Аромат та смак: свіжа, навіть крижана, мʼята, але не пекуча. Дає чудову свіжість, дуже подобається відчуття у порожнині після неї.

Відчуття на зубах: паста однорідна, без абразиву, тому не дряпає емаль та не хрустить на зубах. Дає відмінне відчуття чистоти та свіжості, як я вже зазначала. Наліт та забруднення прибирає до скрипу.

Відбілюючі властивості на високому рівні! Після першого тижня використання зубки помітно біліші. При цьому, дискомфорт, чутливість чи подразнння не зʼявлялися!

1. Aqua: розчинник

2. Hydrated Silica: абразивний агент

3. Sorbitol: зволожувач, підсолоджувач

4. Glycerin: зволожувач

5. PEG-8: розчинник, зволожувач

6. Sodium Lauryl Sulfate: піноутворювач

7. Aroma: ароматизатор

8 Isomalt: підсолоджувач

9. Titanium Dioxide: білий пігмент

10. Disodium C12-14 Pareth-2 Sulfosuccinate: очищуючий агент

11. Cellulose Gum: згущувач

12. Panthenol: протизапальний агент

13. PEG-40 Hydrogenated Castor Oil: емульгатор

14. Xanthan Gum: згущувач

15. Sodium Fluoride: джерело фториду

16. Sodium Saccharin: підсолоджувач

17. Algin: згущувач

18. Stevia Rebaudiana Extract: натуральний підсолоджувач

19. Tocopheryl Acetate: антиоксидант

20. O-Cymen-5-Ol: антисептик

21. Limonene: ароматична речовина

Загалом, мені склад подобається, він забезпечує ефективне очищення, запобігання карієсу, підтримку здоров'я ясен і приємний смак з натуральним підсолоджувачем - стевією, що приємно потішило. Включає абразивні, зволожувальні, піноутворювальні та антисептичні компоненти.

⚠️ Проте, якщо маєте проблему чутливості, то будьте обережні, адже тут є потенційні подразники: Sodium Lauryl Sulfate, PEG-8, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Titanium.

Можу радити G.U.M Original White, але скоріше для користування курсом, не постійно.

Паста дійсно відбілює зуби, робить це щадним способом. Для мене це було максимально комфортно у використанні, без чутливості та подразнень.

Склад, як для відбілюючої пасти, прийнятний. А ефект помітний! Щиро раджу, тим паче, вона зараз за приємною ціною 🥰