Дарина🦉

Ранок з Bisheffect

Ранок з Bisheffect
Ранок з Bisheffect

Всім привіт!

Сьогодні хочу поговорити на тему догляду зубів та ясен. Скажу одразу, я ніколи не приділяла уваги, коли обирала зубну пасту, що попалось під руку то і обрала (мабудь класичні для всіх бренди), ополискувачі беру рідко, я за них забуваю. А коли трапляється, щось не приємне, (за тиждень флюс у чоловіка, і в мене накіл ясен кісткою), то вдома нічого немає, і в хід пішла сода з сіллю. Гостра фаза вже минула, все добре. Ще я дуже люблю пити горяченний чай або каву, і в мене дуже часто опіки. І я вирішила спробувати, засоби для гігієни рота від улюбленого мені вже бренду.

Що обрала:

  1. Органічний лікувальний ополіскувач для порожнини рота "Bisheffect"
  2. Органічна лікувальна зубна паста Bisheffect на основі бішофіту
  3. Органічна лікувально-профілактична зубна паста "Bisheffect-Family"

Почну з ополіскувача.

Що каже виробник:

Особливості ополіскувача Bisheffect:

- не містить парабенів, фтору, синтетичних барвників, SLS і SLES;
- на основі бішофіту і комплексу натуральних інгредієнтів;
- делікатно й ефективно усуває зубний наліт;
- має протимікробну дію;
- перешкоджає виникненню карієсу;
- бореться із захворюваннями ясен, робить їх менш чутливими і запобігає кровоточивості;
- підтримує природну мікрофлору порожнини рота;
- освіжає подих.

Спосіб застосування: необхідно набрати в стакан близько 20 мл засобу, після чого протягом 30 секунд ополіскувати рот. За необхідності засіб можна розбавити водою.

Доволі простий зовнішній вигляд, пластиковий флакон, темно зеленого кольору. Кришечка міцна закривається, дозатора в середені не має. Об'єм 500 мл.

Аромат та текстура:

Аромат - суміш м'яти та кори дубу, з якоюсь ще зеленню. Доволі приємний. На смак як хлорофіліпт (яким в дитинстві полоскали горло), з присмаком м'яти, та гіркістю кори дуба ( не дуже приємний, але терпимо)

Текстура - рідка водичка, зеленого кольору. Я при використуванні розводжу з водою, бо мені він дуже концетрований (солоно-гірковато-травяний), а чоловіку норм.

Склад:

Вода очищена, магнію хлорид (Бішофіт Полтавський), гліцерин, кокамідопропілбетаін, ароматизатор, бензоат натрію, екстракт меду, екстракт пертушки, екстракт кори дуба, молочна кислота, екстракт нагідків, хлорофіл натуральний, ефірна олія м'яти.

Плюси для мене:

  1. він гарно та надовго освіжає подих;
  2. дуже добре загоює рани, та запальні процесси;
  3. ясна стали не такі чутливі;
  4. має антисептичну і антиаксидантну дію;
  5. можно використовувати дітям;
  6. підходить для лікування горла;
  7. безпечний склад ( не має фтору, ПАВ, летких і горючих речовин);
  8. економічний в використанні.

Загалом дуже задоволена цим засобом, головне тепер не забувати його замовляти!

Ранок з Bisheffect
Ранок з Bisheffect

Ця паста встигла стати моїм фаворитом. Саме через її смак. Спочатку він здавався дуже незвичним, в порівнянні з класичними пастами. Це жуйка Love is, тільки з лимоном та сіллю, дуже цікаве поєднання.

Текстура теж відрізняється від класичної, вона більш рідка, нагадую маску з глини (але густіша), зеленувато-сірого кольору, консистенція доволі приємна. Гарне піноутворення. Дуже економічна в використанні, вистачає горошини.

Доволі великий об'єм 125 мл.

Склад:

Каолін, вода очищена, гліцерин, магнію хлорид (Бішофіт Полтавський), екстракт стевії, кокамідопропілбетаін, харчовий ароматизатор, камідь ксантану, екстракт кори дуба, діоксид кремнію, ефірна олія мяти, хлорофіл, молочна кислота, ефірна олія лимона, гідроксіетилцелюлоза.

Особливості органічної лікувально-профілактичної зубної пасти Bisheffect-Family:

- для дорослих і дітей;
- не містить фтору, цукру, парабенів і SLS;
- знімає запалення, зміцнює ясна і запобігає їх кровоточивості завдяки екстракту кори дуба і бішофіту;
- якісно усуває зубний наліт і перешкоджає його виникненню;
- ефірні олії м'яти і цитрусових чудово освіжають подих;
- каолін сприяє дуже делікатному відбілюванню емалі.

Органічна лікувальна зубна паста Bisheffect на основі бішофіту

Тут присмак гірко-солоний, не такий приємний як у першої, треба звикнути. Текстура ідентична, трохи темніший колір. Об'єм 75 мл.

Склад:

Каолін, бішофіт - натуральний хлорид магнію, гліцерин, кокамідопропілбетаїн, вода, ароматизатори, олія м'яти, ксантанова камедь, екстракт меду, хлорофіл, гідратований діоксид кремнію, екстракт календули лікарської., екстракт листя петрушки.

Переваги :

- гарно та бережно видаляє наліт;

- ніжно відбілює;

- зменщує запальні процеси і кровоточивість (чоловік прям дуже допомагає);

- має протимікробний ефект;

- свіжість дихання на тривалий час;

- не включає фтор, парабені, SLS, синтетичні барвники і спирт.

Тож ми дуже задоволені всіма засобами, вони дійсно дуже добре виконують свою роботу!

Всім гарних усмішок😁