Alina🍒

O’BAYS Long-Lasting Finish Powder & O’BAYS Pore-Blurring Powder

O’BAYS Long-Lasting Finish Powder & O’BAYS Pore-Blurring Powder

Всім привіт🌿

Пробіжимось по двом пудрам одночасно?

Естетика пакування продуктів бренду мене дуже тішить, гарні міцні картонні коробочки у чорно-білих тонах, самі пудри виконані з міцного пластику в аналогічних ч/б кольорах.

В розсипчастій пудрі додатково була захисна плівка🌿

Також обидві укомлектовані брендованими пуховками, що дуже зручно)

O’BAYS Long-Lasting Finish Powder - 11 g.

O’BAYS Pore-Blurring Powder - 7 g.

  • O’BAYS Long-Lasting Finish Powder - класична розсипчаста пудра для фіксування мейку, порошок білосніжного кольору, без аромату
  • O’BAYS Pore-Blurring Powder - тут пудра має нереально цікаву гелеву текстуру, а яка вона естетична, біло-блакитна напівпрозора🌿 із мінусів - доволі неприємний аромат, ніби якоїсь резини
  • O’BAYS Long-Lasting Finish Powder - тут сталася любов, я обожнюю розчипчасті фіксуючі пудри, я використовую її на фінальному етапі аби закріпити мейк, легенько проходячись пухнастим пензлем по обличчю, або ж могу побавитись бейкінгом і цей продукт для цього ідеальний🖤
  • O’BAYS Pore-Blurring Powder - а тут виникли запитання...пудра нагадала мені мій сумний досвід з базою від Maybelline - Baby Skin, яка так само забивала пори, хоча блюрила вона чудово🙄 наносити пудру вже на готовий тон виявилось поганою ідеєю саме через її гелеву текстуру, відчуття жирненького та силиконового не покидало довго + не дуже подружились з тональним, а наносити поверх гелевої пудри ще й розсипчасту, аби лице не блистіло - це ту мач🤷‍♀️ якщо використовувати її як базу - може бути, але тут не скажу за реакцію шкіри та пор, чи не викличе вона якихось висипань при регулярному використанні, але я ризикну потестити її довше в цьому плані, бо як фінішний продукт вона явно не для мене)

Якщо обирати фаворита між цими двома продуктами, то це однозначно O’BAYS Long-Lasting Finish Powder🖤

Бо, на жаль, пудра для згладжування пор мені служитиме виключно як база під мейк, хоча я покладала на неї якісь магічні надії в якості саме пудри, але око вона точно буде радувати)

Дякую кожній за увагу🌿