Кузя Ю-а

NIVEA SUN Protect & Moisture

NIVEA SUN Protect & Moisture

Після останнього відпочинку, де я добре зрозуміла, що я не безсмертна, та й ще згораю, та й відчуття від цього "згоріти" жахливі.... Загалом, я підготувалась чудово до своєї відпустки, яка починається зовсім скоро! Останній постик і в дорогу.

Я взяла повний комплект догляду від Nivea, де є засоби для кожної клітиночки мого тіла та дещо для старшого сина.

Молочко для засмаги з SPF 30 - мені! Підходить для нанесення на тіло.

Пакування - досить класичне та в стилі бренду, обʼєм 200ml. Дозатор - спрей. Дуже зручний в нанесенні.



Емульсія - рідка, приємний аромат, ніжна консистенція та помірне поглинання з ефектом зволоження.

І захист і догляд одночас.

Засіб не залишає відчуття липкості. Засіб має водостійку формулу, що дуже зручно, а ще я вважаю плюсом те, що окрім захисту.

Доречі, фініш непомітний після поглинання. Можливо легкий блиск зволоженої шкіри.

NIVEA SUN Protect & Moisture
NIVEA SUN Protect & Moisture
NIVEA SUN Protect & Moisture

А от спрей для синочка! Йому захист треба вищий!

Засіб втілює в собі інноваційний підхід до захисту від сонця, надаючи не лише неперевершений захист від шкідливого впливу UVA та UVB променів, але й гарантує миттєве відчуття свіжості. Його формула створена таким чином, щоб забезпечити невидимий захист на шкірі, не залишаючи білих слідів або жирної плівки, що робить його ідеальним для кожного відтінку шкіри. Спрей легко наноситься, забезпечуючи рівномірне покриття.


Переваги NIVEA SUN:
- Прозора формула, непомітна на шкірі.
- Глибоке зволоження шкіри.
- Тривалий водостійкий ефект.
- Зручне нанесення.
- Протестовано під дерматологічним контролем.

Міст містить гліцерин, що забезпечує зволоження шкіри, запобігаючи її сухості та лущенню під час тривалого перебування на сонці. Водночас, має водонепроникну формулу. Спрей є надзвичайно зручним у використанні завдяки можливості розпилення під будь-яким кутом.

А найкраще, що швидко вбирається, не залишаючи відчуття липкості чи дискомфорту на шкірі.

Засіб з ніжною консистенцією чудово заспокоює шкіру, наповнюючи клітини цілющою вологою та запобігаючи зневодненню. Водночас лосьйон не залишає після себе жодних плям та дискомфортних відчуттів, крім приємної прохолоди. Після застосування ваша шкіра набуде гладкості, м'якості та шовковистості.

Цього разу я буду щоденно виливати це щастя на свою шкіру. Адже минулого відпочинку я дуже сильно згоріла. А мала б я такий засіб під рукою - все б було менш плачевним.

Доречі, лосьон також подовжує життя отриманій засмазі! Та допомогає швидше отримати гарний бронзовий відтінок.

А аромат, що просто закохує у себе тебе і оточуючих - це фантастична мова у догляді.

Ну а зволоження та охолодження - це те, що потрібно шкірі після перебування на сонечку 🤗

Ну і цікавинка на останок) здаться цей засіб є новинкою.

Мені, як власниці сухої/нормальної шкіри він виявився ідеальним.

Кремова консистенція, що приємна до нанесення, дарує відчуття зволоження.

Колір засобу ніжно бежевий, проте не зафарбовує шкіру.

Це унікальний засіб, що одночасно захищає шкіру від впливу ультрафіолету й від пігментних плям, спричинених сонцем — сонцезахисний крем-флюїд для обличчя NIVEA SUN «Контроль пігментації» SPF 50+.

Запатентований Luminous630 за 4 тижні зменшує пігментні плями, спричинені сонцем, і запобігає їхній появі, а гіалуронова кислота й вітамін Е доглядають за шкірою та освіжають її.

Не липкий, не важкий, зволожує та насичує шкіру. Ну і звісно, захист від сонця, що такий необхідний літом.

Пігментних не маю - тому сказати за це не можу. Але крем - супер.