AsyaFox

Holika Holika Aqua Petit BB Cream SPF25

Holika Holika Aqua Petit BB Cream SPF25

Привіт, це Ася! Сьогодні розповім вам про Holika Holika Aqua Petit BB Cream SPF25.

Але спершу про мій досвід вибору і чому він невдалий.

Я купувала тональний у фізичному магазині, ніде немає пробників на даний засіб, тому обирати було важко. На питання до консультанта, як підібрати тон, відповідь була, що цей засіб підлаштовується під обличчя. Таким чином, я обрала по назвам, конкретно цей мав зволожувати шкіру.

Вже вдома я зрозуміла що тональний мені не підходить, він занадто темний, в житті дуже видно ефект маски, що сірою плямою виділяється на фоні світлої шиї( прикріпила фото з різним осітленням). Звичайно ж я розчарувалася, і пішла читати відгуки.

В описах до всіх тональних цієї серії не вказується точний відтінок,а ще НЕ написано що він взагалі підлаштовується, але написано таке: "Спосіб застосування: виберіть собі відповідний за властивостями ВВ-крем і нанесіть необхідну кількість речовини на шкіру обличчя, рівномірно розподіліть", тому треба було обов'язково опиратися на досвід інших, адже по фото видно, що виробник досить не чесно описує свої засоби, адже в різних тюбиках різні кольори.

З приводу відгуків: вони різняться, багато дівчат кажуть що він світлий, і білосніжкам підходить, багато дівчат пишуть що темний. Але ж як можна радити його білосніжкам якщо результат як то кажуть "на очі" (фото 3), і це при тому що я не білосніжка!

В цьому дописі я зберу всю інформацію разом, щоб на випадок покупки у вас була підсказка, і ви не повторили моєї помилки.

Але спочатку МІЙ ВІДГУК НА ЦЕЙ ЗАСІБ

Сам бб досить щільної консистенції, я б не сказала що він супер легкий. Перекриває недосконалості, шкірі з ним комфортно. Не западає в зморшки, дає матовий фініш. Дуже важливо вгадати свій тон, адже консистенція засобу передбачає ефект маски. Великим плюсом є СПФ фільтри. Приємний інтенсивний запах що відчувається мінімум 30хв на обличчі. Легко та швидко тушується. Формула силіконова. Інгредієнти: вітамін е, гіалуронова кислота, жожоба, зелений чай, камелія, лаванда, оксид цинку, троянда, цинк. Загалом непогано, нагадує Mishha, але більш густий.

Тепер про те, як все ж таки вибрати правильно цей ББ на основі відгуків (бо інакше ніяк)

Серія складається з 5 видів біля кожного я напишу особливості

1. Зелений тюбик. Holika Holika Aqua Petit BB Cream SPF25

Кому: для нормальної шкіри Фініш: матовий Текстура: середня щільність

2. Жовто-білий тюбик. Holika Holika Bouncing Petit BB Cream

Кому: втомленій шкірі Фініш:сяючий Текстура: легка

3. Рожевий тюбик. Holika Holika Petit BB Shimmering

Кому: для підсвічування шкіри, містить в собі сяючу пудру Фініш:сяючий Текстура: легка

4. Синій тюбик. Holika HolikaPetit BB Moisturizing

Кому: сухій шкірі. Фініш: сяючий, трохи жирний Текстура: щільна текстура

5.Бірюзовий тюбик. Holika Holika Clearing Petit BB Cream

Кому: жирній шкірі Фініш: матовий Текстура: найгустіша з усіх

Тепер по факту на основі відгуків

Рейтинг по кольору, де починаючи зверху найсвітліший тон а внизу найтемніший

1. Найсвітліший це Рожевий тюбик

2. Бірюзовий

3. Жовтий

4.Зелений

5.Синій

Всім дякую за увагу!

Holika Holika Aqua Petit BB Cream SPF25
Holika Holika Aqua Petit BB Cream SPF25
Holika Holika Aqua Petit BB Cream SPF25
Holika Holika Aqua Petit BB Cream SPF25
Holika Holika Aqua Petit BB Cream SPF25