wowmom

Якщо б я сама створювала свій ідеальний літній віддінок, то це точно був би він!

Якщо б я сама створювала свій ідеальний літній віддінок, то це точно був би він!
Якщо б я сама створювала свій ідеальний літній віддінок, то це точно був би він!

Привіт, красуні!

Частіше за все, мій ідеальний літній макіяж виглядає так: оформлені брови, легкий тон, нюдові сяючі тіні, коричнева туш, багато рум'ян, багато хайлайтеру, і, звісно, яскравий акцент на губи.

Я обожнюю віддінки фуксії, червоні, малинові, але нещодавно я знайшла такий класний колір помади, що якщо я б сама створювала літній віддінок, то він виглядав би саме так. І це помада TheBalm Meet Matte Hughes.

Якщо б я сама створювала свій ідеальний літній віддінок, то це точно був би він!

Я давно знайома з формулою матових помад theBalm (в мене було багато мініатюрок), і, незважаючи на те, що це доволі старий запуск, я все одно вважаю, що це одна із кращих помад на ринку. Не можу сказати, що всі віддінки мають однакову якість, але ті, що я тестувала - дуже класні.

Сьогодні поговоримо про неймовірно красивий соковитий і освіжаючий віддінок - Brilliant.

У помади дуже зручний спонжик, яким легко профарбовувати губи без контурного олівця.

Об'єм: 7.4 мл

Після нанесення помади, деякий час, на губах залишається легкий ментоловий холодок. Відчуття приємні, і нічого ніде не пече. Насправді, я вперше бачу, щоб саме матова помада була з таким спецефектом.

Віддінок - то моя окрема любов!

Він не світлий і не темний, не червоний, і не рожевий, не надто холодний, але і не теплий.

Тим не менш, він дуже класно освіжає обличчя, і привертає на себе увагу!

Помада не сушить (за умови правильної підготовки губ), і чудово тримається.

Покупка TheBalm Meet Matte Hughes, насправді, в мене була дуже спонтанною, адже я побачила цей віддінок на знижці. Але я дуже задоволена, що вона в мене є.

Помада якісна, красива і стійка!

Тож, хто шукає, як різноманітнити свій літній макіяж - рекомендую придивитися!

Дякую за увагу 😘