DARIIAKOVACH

ZOLA. ДОМАШНЄ ФАРБУВАННЯ

ZOLA. ДОМАШНЄ ФАРБУВАННЯ

Привіт, красунечки 🕊️ Сьогодні фарбувала брови, вже давно цього не робила, вирішила поділитись процесом з вами

ZOLA. ДОМАШНЄ ФАРБУВАННЯ

Я фарбую брови вже дуже давно і абсолютно різними засобами

Та для домашнього фарбування найлегший спосіб саме такий

Якщо нема алергії, то раджу спробувати

Є безліч відтінків, можна міксувати

Дуже економний розхід і вистачить на роки (але памʼятаємо про терміни придатності)

У мене dark brown але доволі теплий підтон

Для фарбування потрібна

  • сама хна
  • якась ємність і трохи теплої води
  • а також скошений пензлик

Всі етапи і вигляд на брівках є на фото, гортайте 🫶🏼

  1. Я ніколи не скрабую брови та не мочу їх перед фарбуванням. Тоді все виходить і носиться довго.
  2. Прочісую брови та промальовую олівчиком форму. Олівчик беру не в тон бровам, щоб чітко було видно межі
  3. Беру будь-яку ємність (у мене це кришечка від пінки) і наливаю зовсім трохи теплої води.
  4. Далі висипаю хну. Я роблю 5-6 натисків. Але все на око. Бо десь більше води, десь більше засобу. Головне, щоб вийшла така консистенція, як холодна олія, яка плавно тече. Дуже густа консистенція буде лягати комками і гарно не промалює. А дуже рідка не зробить брівки насиченими
  5. Для нанесення я використовую скошений пензлик
  6. Наношу ретельно по формі і підтираю ватними паличками, якщо раптом вийшла за межі
  7. Тримаю 10-20 хв. Чим темніший хочу результат-тим довше очікування. Хна не як фарба, вона засихає. Тому якщо хочеться плавний перехід-то розмочити початок треба дуже обережно. Але я цього не роблю, бо на початку в мене дуже швидко сходить фарба і тому я тримаю все 20 хв
  8. Просто вмиваюсь прохолодною водою, я не використовую ватні диски. Ефект однаковий, а так швидше і простіше
  9. Насолоджуюсь красою 2 тижні на шкірі і 4 на волосках

Ось такі брівки виходять, я зафіксувала воском

Як вам? Ви за фарбу чи хну?

До речі, запрошую до дописів з натуральними продуктами для волосся, що дуже сподобаються вам, адже ефект просто нереальний

Маска: https://club.makeup.com.ua/post/42470/

Олія: https://club.makeup.com.ua/post/42734/

Обіймаю 🤍