MAXIMOVA🌷

Хочеш неймовірно сяяти?

Хочеш неймовірно сяяти?

Дівчата, я щиро раджу спробувати шимери від бренду Sovka! Бо це таааак красиво, це дууууже ароматно, це максимально комфортно!!!

Шимери я маю в двох відтінках:

💛 золотий із золотавими блискітками

💖 рожевий зі срібними блискітками

У відео я одночасно демонструю нанесення шимерів, можете переглянути для порівняння😊 на лівій нозі золотий, на лівій - рожевий.

А на цьому відео гарно видно, як красиво сяють блискітки. Звичайно камера не передає точної картинки, адже в житті це виглядає ще красивіше🫶 Для порівняння аналогічно нанесла на ліву ногу - золотий шимер, на праву - рожевий.

Обидва продукти мають однаковий аромат, як же мені хочеться передати вам через екрани цей запах близький до солодкої ароматної полунички. На тілі він лежить легко і ненав’язливо.

Щодо відчуттів на шкірі, мені дуже подобається легка консистенція, яка без проблем розподіляється, вбирається та відчувається кофтртно, без липкості і жирності. До того ж в формулі є гліцерин, олія трояндового дерева, вітамін Е та сквалан, які пом’якшують шкіру та роблять гладенькою😊

А яке сяяння дарують блискітки!✨ далі про кожен з відтінків прокоментую окремо (буде моя суб’єктивна думка)

Це є класичне золото, продукт не зафарбовує шкіру в колір, не надає засмаглого ефекту, лише блискітки створюють сяяння та легкий золотавий відтінок.

В залежності від освітлення шимер проявляється по різному:

  • без яскравого освітлення є легке делікатне сяяння
  • на сонечку шимер починає вигравати красивим делікатним мерехтінням, і мені подобається, що самі частинки блискіток досить маленькі

Золотий шимер радила б дівчаткам смуглявим або ж тим, хто має легку засмагу.

Хоча в баночці шимер і має рожевий відтінок, все ж блискітки у нього срібні. Вони дуже дрібненькі, лягають прозорим шаром. Проте сяють більш яскраво на шкірі.

  • без яскравого освітлення створюється вологий ефект легкого сяяння
  • на сонці ж блискітки дуже красиво та яскраво виблискують срібною мерехтливістю

Рожевий шимер радила б дівчаткам зі світлою шкірою. Але і на засмаглій виглядало б дуже красиво, більш контрастно.

Тримається шимер протягом всього дня. Блискітки можуть трохи відпечатуватись від дотиків. Змивається легко в душі))

Якщо ви в пошуках такого продукту, ДУЖЕ раджу звернути увагу😊