lyuba_belllaaa

Proudly british: чоловіча косметика, яка працює Buldog skincare

Proudly british: чоловіча косметика, яка працює Buldog skincare

Довгий час я думала, що чим гарніша назва на банці, типу Biotherm, Clinique або Kiehl's, тим кращий це засіб.

Але з часом дуже розчарувалась у ефективності цих банок - я плачу 25-30 євро і отримую силіконову замазку, з хорошим запахом.

Уявіть моє здивування, коли найкращий (поки!) засіб знайшовся за 300 грн, з класним складом, не тестований на тваринах, з упаковками що повністю переробляються і виготовлений у UK.

Дивимось на засоби?

Buldog пропонує кілька лінійок - оригінальний крем для нормальної шкіри, зволожувач для чутливої та крем з захистом від старіння.

Мій чоловік не визнає санскріни 🥲 тому потрібен повноцінний зволожуючий і відновлюючий догляд - тому обрано було

Bulldog Age Defence Moisturiser

Що він робить? Класно зволожує, за рахунок чого шкіра пружніша і не виглядає як м'ята потерта шкірянка з краківського базару 🤣

Чоловік каже, що шкіра відчувається більш "натягнутою" і приємно "не сухою і подразненою". Ех, мені б таку низьку планку до засобів 🤣

Формула густа, кремова, може лишати тонку плівку на шкірі (гліцерин у складі) - тому я б мазала лише на ніч.

Запах - травяний, насичений при нанесенні, досить маскулінний 👌🏻

А що по робочих компонентах?

  1. Glycerin - зволожуючий агент, який притягує вологу до шкіри, допомагаючи зберегти її зволоженою та еластичною.
  2. Tocopheryl (Vitamin E) acetate - форма вітаміну Е, потужний антиоксидант, який допомагає захистити шкіру від пошкодження вільними радикалами, що може сприяти зменшенню зморшок.
  3. Panicum miliaceum (Millet) seed extract - екстракт проса, який може мати антиоксидантні властивості та сприяти загальному покращенню стану шкіри.
  4. Amorphophallus konjac root extract - екстракт кореня конжака, який містить глюкоманнан, що може допомогти зволожувати шкіру та поліпшити її текстуру.
  5. Tannic acid - має в'яжучі властивості та може допомогти підтягнути шкіру, зменшуючи вигляд зморшок.

У допомогу цьому крему іноді користується сироваткою - два шари йому наносити не хочеться, тому сироватка іде на вечір, а крем на ранок.

Що ж там по сироватці Bulldog Age Defence Serum?

Компоненти дуже схожі, вища лише ціна - тому для невибагливих чоловіків цілком може бути достаньо крему.

Формула рідша ніж у крему, теж може лишати тонку плівку на шкірі (гліцерин у складі) - тому я б мазала лише на ніч.

Запах - травяний, насичений при нанесенні, маскулінний 👌🏻

  • Tocopherol (Vitamin E) - вітамін Е є потужним антиоксидантом, який допомагає захищати шкіру від пошкодження вільними радикалами. Він також зволожує шкіру та сприяє загоєнню.
  • Helianthus annuus (Sunflower) seed oil - масло насіння соняшника багате вітаміном Е, а також іншими поживними речовинами. Воно допомагає зволожувати шкіру, покращуючи її текстуру і запобігаючи передчасному старінню.
  • Glycerin - зволожуючий агент, який притягує вологу до шкіри, допомагаючи підтримувати її еластичність і гладкість.
  • Echinacea purpurea flower/leaf/stem extract - екстракт ехінацеї має антиоксидантні та протизапальні властивості, які можуть допомогти зменшити ознаки старіння і захистити шкіру від пошкоджень.
  • Rosmarinus officinalis (Rosemary) leaf extract - екстракт розмарину має антиоксидантні властивості і може покращувати циркуляцію крові в шкірі, сприяючи оновленню клітин і зменшенню зморшок.

Якщо взяти до уваги що марка випускає всю серію засобів - гелі для душу, скраби, засоби для бороди - все бюджетне, зі зрозумілими робочими компонентами - то мій вибір подарунків очевидний.

А чим користуються ваші чоловіки? І чи користуються взагалі? 🧐

Proudly british: чоловіча косметика, яка працює Buldog skincare
Proudly british: чоловіча косметика, яка працює Buldog skincare