Sasha🐣💔

Огляд на рум'яна Chanel Les Beiges Eau De Blush Water-Fresh Blush

Огляд на рум'яна Chanel Les Beiges Eau De Blush Water-Fresh Blush

Дівчатка, привіт❤️

Хочу сьогодні розповісти про свої враження стосовно продукту Chanel Les Beiges Eau De Blush Water-Fresh Blush у відтінку Intense Coral💔

Спочатку вагалася, стосовно його придбання, але потім вирішила ризикнути та спробувати, і не пошкодувала про це.

Опис від бренду:

"Додайте до образу свіжих та яскравих акцентів — використовуйте оксамитові рум’яна бренда Chanel. Засіб із унікальною запатентованою мікрофлюїдною технологією лягає на шкіру легкою вуаллю, даруючи ніжний дотик натурального відтінку. Він надає обличчю здорового рум’янцю і виразності, гарно доповнюючи цілісний макіяж."

- мають ультразволожувальну формулу, що складається на 75 % з води;
- містять пігментовані мікрочасточки, які дарують делікатний відтінок;
- зливаються зі шкірою, створюючи прозоре, невагоме покриття,
- забезпечують плавне і рівномірне розтушування;
- надають максимально природного сяйва;
- створюють відчуття комфорту, запобігають сухості і лущенню шкіри.

Огляд на рум'яна Chanel Les Beiges Eau De Blush Water-Fresh Blush

Виглядає флакончик, як на мене, дуууже естетично.🤤

Взагалі люблю румʼяна в рідких текстах, обличчя з ними виглядає більш зволоженим і свіжим) текстуру можете переглянути на фото

Вони дуже пігментовані, достатньо малесенької крапельки для макіяжу. В мене більш сухий тип обличчя, тому для мене ця текстура ідеально підходить.

Висновок такий, що продукт супер, але, є маленький нюанс це дозатор, при натисканні продукту виходить більше чим потрібно, тобто треба приловчитися і натискати трішки, щоб не переводити залишок.І ще хотілося б, щоб в комплекті йшла кисть, як в тональному від Chanel з анологічною формою продукту.

Плюси: ✅

+пігментованість

+легка текстура

+зволоження для сухого типу обличчя

+ вистачить на довго(якщо приловчитись до дозатора)

Мінуси:❌

-для когось це може бути висока ціна (на сайті makeup 2092грн)

-не було кисті в комплекті

-дозатор, який видає багато продукту

Надіюсь, вам був цікавий мій відгук стосовно цих рум'ян🥰