Швець Карина🤍

Універсальні румʼяна Lamel

Універсальні румʼяна Lamel
Універсальні румʼяна Lamel

Сьогодні буде максимально короткий огляд на ці румʼяшки.

Я вже писала про відтінки 406 Pitaya і 407 Apricot ще як тільки вони вийшли. Огляд був тут ➡️ https://club.makeup.com.ua/post/23959/

Але я тоді чомусь не звернула увагу на колір 408 Plum. Це нейтральний рожево-коричнево-пильний колір, який здався мені не цікавим спочатку.

Але завдяки Пришелець Ольга у мене тепер є і цей відтінок.

Універсальні румʼяна Lamel

Пакування у румʼян абсолютно ідентичне до всіх інших кольорів серії.

Воно трохи хлипкувате - знаю,що у багатьох дівчат і кришки ламаються, і сам продукт сиплеться… загалом, ситуації різні. Але у мене все добре з ними, хоча я погоджуюсь з тим, що можна було б зробити більш щільну кришку, але як є вже.

Конкретно по текстурі в цьому відтінку теж мало що змінилось - жахливо пилить від будь якого доторку.

Пігментація шалена, легесенького доторку до рефілу вистачить на всю щічку.

Я б радила струшувати пензлик, після цього ще трохи вбити продукт у ворс об кришечку і лише після цього вже наносити на обличчя.

Сам пензель рекомендую брати максимально мʼякий, бо зазвичай такі дають кращу розтушовку.

Друге фото - розтушовані пензлем. Як бачите, можуть лишати плями.

А ще тут був використаний BB Erborian, який мені зовсім не сподобався ;) але про це згодом.

Колір цікавий і доволі універсальний, він підійде, мабуть, майже всім. Його, до речі, порівнюють з Dior Rosewood, ну і певна візуальна схожість відтінків справді є.

Але я помітила таку штуку, що він може робити втомлене обличчя і трохи наче додавати віку самій шкірі.

Плюс до того, з румʼянами доволі складно працювати. Це не той продукт, що «мазнула і побігла».

Тому кожна обирає сама, варто чи ні купувати цей продукт;)