Швець Карина🤍

Нові відтінки сухих рум'ян від LAMEL

Нові відтінки сухих рум'ян від LAMEL
Нові відтінки сухих рум'ян від LAMEL
Нові відтінки сухих рум'ян від LAMEL

Маю два відтінки: 406 Pitaya - холодний рожевий, 407 Apricot - теплий червоний.

Пакування, об'єм - нічого не змінилося зі старих версій, та ж не дуже зручна кришечка і ті ж самі 3,8 г продукту.

А ось це - зміна, і як на мене - не в кращу сторону. Стара версія була чудова тим, що мала прекрасну формулу, яка абсолютно не пилила і якою було неможливо поставити пляму.

Нові ж відтінки дуже крихкі і покриваються пилом навіть від легенького доторкання пензлем (який в мене, до речі, супер-м'який). Пігментація тут на рівні, тож поєднання такої текстури та великої кількості пігменту призводить до того, що продуктом дуже легко зробити неакуратну пляму, яку доведеться довго тушувати.

На цьому мінуси закінчилися.

Відтінки дуже гарні та мають багато пігменту.

Холодний рожевий виглядає як гарний морозний рум'янець - те, що треба для зими, як на мене.

Теплий червоний добре освіжає обличчя.

В цілому обидва відтінкир дуже універсальні (якщо, звісно, не переборщити).

Перші два фото - це відтінок 406 Pitaya; наступні два - 407 Apricot. Як бачите, вони не виглядають такими яскравими на шкірі) тим паче особисто я обожнюю рум'янець, але щоб він був дуже природній.

Їх зараз порівнюють з Діорами, яких у мене, на жаль, немає(((

Але я маю обидва відтінки кремових рум'ян з колекції HOPE, і що ж ми бачимо?) це буквально дюп! Кольори дуже схожі.

Тому, коли HOPE пропадуть з полиць (я так цього не хочуууу, от би вони їх перевели в постійну колекцію), то їх з легкістю можна буде замінити сухими.

Але я все одно надаю перевагу саме рум'янам з колекції HOPE чисто через те, що їх швидше наносити - розтушувала собі спонжем за секунду та і все :)

Мені сподобались нові кольори - вони нестандартні та яскраві, мені радують око в косметичці і я з задоволенням ними користуюсь. Задумуюсь над покупкою 408 Plum (в інтернетах його називають аналогом Dior Rosewood).

За цю ціну (а я брала їх по 50 грн) - якість чудова, і в цілому скарги на те, що вони пилять - ну це вже балуваність ;)

Я вважаю їх хорошим базовим продуктом у косметичці. А ще за текстурою вони нагадали мені рум'яна від LN Pro (писала про них тут -> https://club.makeup.com.ua/post/16797/ ).

До покупки однозначно рекомендую)