Ірина 🦋

Автоматичний олівець для брів

Автоматичний олівець для брів

Раніше моїм улюбленим олівцем був Maybelline Express Brow Satin Duo Pencil, у нього був тоненький грифель, але на другому кінці замість щіточки, була пудра для брів, потім ці олівця змінили, і зробили навіщо то у них товстий грифель, яким промальовувати волоски на мій погляд не зручно, я дуже засмутилася, але потім побачила у продажу олівці Maybelline Brow Ultra Slim Eyebrow Pencil.

Перевипуск олівця мені дуже сподобався, тим більше зрозуміла, що щіточкою я користуюся частіше, ніж пудрою в минулому олівці, і саме її мені дуже не вистачало в минулому олівці

Всього в паліті 11 відтінків, я переглянула свотчі та відгуки, зрозуміла що мені краще обирати з 3 відтінків 04 - Medium Brown, 05 - Deep Brown, 06 - Black Brown

За відгуками, дівчата зі схожим на мій колір волосся брали 3 з цих олівців і писали що їм чудово колір підійшов.

Я довго вирішувала який із цих олівців краще підійде мені, взяла всі 3 😂

На фото відтінки олівців при різному освітленні

1-04 - Medium Brown

2-05 - Deep Brown

3-06 - Black Brown

Всі три відтінки без рудини, відмінно підійдуть темно русявим, з холодним відтінком волосся, та й тим у кого теплий відтінок, але брови хочуть без рудини, так само не йдуть у зелений або червоний підтон.

04 – Medium Brown та 05 – Deep Brown дуже схожі, 04 ну зовсім трохи світліше 05, але на бровах цю різницю буде не помітно, тим більше що інтенсивність кольору можна регулювати натисканням на олівець. Вони середні по твердості, на мені весь день тримається, не розмазується. Подобається тоненький грифель їм зручно промальовувати волоски за потреби.

На собі мені більше подобається Medium Brown та Deep Brown, бачила ці відтинки беруть навіть блондинки, хто любить брови не дуже світлі натуральні, а якщо ви любите брови темніші, але не зовсім чорні тоді вам підійде Black Brown.

Для себе наступного разу швидше за все купуватиму Deep Brown, але якщо його не буде, то цілком можна замінити будь-яким з двох інших

Ці олівці я можу вам рекомендувати до покупки 👍

А які засоби для брів полюбляєте ви?

Автоматичний олівець для брів
Автоматичний олівець для брів
Автоматичний олівець для брів
Автоматичний олівець для брів
Автоматичний олівець для брів