MAXIMOVA🌷

Капсули щастя для волосся

Капсули щастя для волосся

Це моє перше знайомство з капсулами, завжди цікаво було спробувати такий формат😊 Як виявилось - він дуже зручний в користуванні! Особливо класно брати їх з собою, адже з баночкою є імовірність протікання олійки - а тут точно нічого не пиотече та не займе багато місця.

Капсули щастя для волосся
Капсули щастя для волосся
Капсули щастя для волосся
Капсули щастя для волосся
Капсули щастя для волосся

Носик капсули потірбно відрізати (або як у моєму випадку відкрутити) видавити на долоню, розтерти та нанести на вологе або сухе волосся. Я люблю наносити на вологе.

Вмісту одної капсули якраз достатньо для мого волосся. Для коротшої довжини можна буде розділяти на два використання. Розподіляю олійку по всій довжині приділяючи особливу увагу кінчикам. Ефект я побачила вже з першого використання, завдяки збагаченому складу капсулки оліями, вітамінами і мікроелементами (алое вера, вітамін а, вітамін е, кератин, композиція, саліцилова кислота).

Волосся поглинає олійку не залишаючи жирного ефекту і обтяження, на дотик м’яке, а візуально додається блиск та гладкість. Доречі, має дуже приємний солоденький аромат, який легко відчувається на волоссі і не заважає протягом дня.

Дуже задоволена результатом! Такі вітаміни моєму волоссю до смаку😊