Наталія

Clarins Double Serum Light Texture Complete Age-Defying Concentrate - відмінна діюча сироватка!

Clarins Double Serum Light Texture Complete Age-Defying Concentrate - відмінна діюча сироватка!

Вітаю! З брендом Clarins знайома давно, але сироватка бестселлер у мене вперше. Чому вона? До банальності все просто: в одній з коробочок краси потрабив до мене пробний зразок цієх сироватки. І от з нього з'явилося бажання придбати повнорозмірний продукт!

Почнемо з флакона. Міцний пластик, літери надруковані надійно, є вся інформаціяб флакон добротний та охайний. Дозатор має можливість регулювання видачі порції продукту. Я "на мінімалках". Цієї краплі вистачає на все обличчя.

.

Clarins Double Serum Light Texture Complete Age-Defying Concentrate - відмінна діюча сироватка!
Clarins Double Serum Light Texture Complete Age-Defying Concentrate - відмінна діюча сироватка!

Сама сироватка складається з двох фракцій: маслянистої та звичайної, як есенція. На літо я вибрала полегшену текстуру, бо не знала як відреагує шкіра на масляну сироватку. А відреагувала вона просто супер. Моя комбі зріла шкіра ніби наповнилася з середини, сухі мімічні зморшки згладилися і є такий благородний полиск. Мені давно вже не подобалася моя шкіра в дзеркалі без макіяжу. А зараз я спокійно можу ходити лише з SPF. На зиму придбаю собі класичний варіант. Думаю вона гарно спрацює, коли буде вітряно-морозяна погода і увімкнуть опалення.

P.S.Склад додаю