Ірина 🦋

Педикюр вдома, тепер це просто завдяки пінному експерес-розм'якшувачу

Педикюр вдома, тепер це просто завдяки пінному експерес-розм'якшувачу

Раніше від цього українського бренду 🇺🇦 в мене була лише гидрогеліва маска для рук з пелюстками волошки Shelly Professional Hydrojelly Hand Mask 👏🏼

Про пінний експрес-розм'якшувач для педикюру я дізналася в makeup club, дівчатка дуже хвалили його, і я, звичайно ж, теж вирішила спробувати 😂

Педикюр – важлива та потрібна косметична процедура, завдяки якій стопи виглядають доглянутими та акуратними, а шкіра відновлює гладкість та м'якість. Для комфортного видалення натоптишів та мозолів, огрубілих ділянок шкірного покриву, шкіру необхідно максимально пом'якшити.

Пінний експрес-розм'якшувач для педикюру «М'яке лезо» від експертів бренду Shelly – практична, ефективна та зручна альтернатива класичній ванночці для ніг.

Особливості пінного експрес-розм'якшувача:

- підходить для процедур жіночого та чоловічого педикюру;

- спеціальна формула, яка забезпечує швидку пом'якшувальну дію;

- допомагає ретельно видаляти натоптиші та мозолі;

- формула збагачена високоактивними компонентами, які ефективно впливають на суху, потріскану зневоднену шкіру;

- екстракт білого чаю – тонізує, стимулює процеси клітинного оновлення;

- пантенол – інтенсивно пом'якшує, сприяє максимально швидкому загоєнню мікротріщин та пошкоджених ділянок шкіри;

- засіб підходить для домашнього та професійного застосування;

- може застосовуватися перед класичною процедурою та апаратним педикюром;

- легка пінна консистенція із приємним ароматом;

- герметичний флакон із дозатором-помпою на 150ml

Нанести достатньо засобу на паперову серветку і накласти її на стопу на 10-15 хвилин.

Важливо: на місце, де піна швидко увібралася, необхідно додати ще засоб, відсунувши серветку.

Через 10-15 хвилин прибрати серветку з залишками піни, промокнути шкіру сухою серветкою або рушником, після чого приступити до очищення ділянок шкіри, що ороговіли, теркою для педикюру (з наждачним папером) або зробити апаратний педикюр.

Промити водою або обробити "Універсальним нейтралізатором" TM Shelly.

Для завершення процедури нанести зволожуючий крем. У Shelly є дуже великий вибір кремів для ніг 👣

Вперше пінний розм'якшувач я випробувала на чоловіку, як тільки отримала його. Результат мене дуже порадував П'яточки були м'які та ніжні, ороговілий шар шкіри знявся 🦶🏼

За тиждень перед тим як купити 💰 цей засіб, я робила апаратний педикюр у салоні, і з огляду на те, що шкіра на п'ятах на відміну від чоловіка, у мене в хорошому стані і не сильно не наростає, думала у мене результат буде не дуже показовий. Яке ж було в мене здивування, що навіть після свіжого педикюру в мене зійшла достатня кількість мертвої шкіри 😱

На моїх п'яточках на фото результат виходить не дуже помітний, але спеціально довгий час не робила педикюр чоловікові 👨🏻‍🦱 і зробила фото самого проблемного місця, щоб показати вам реальну різницю після 1 застосування.

Цей засіб я можу всім рекомендувати, навіть якщо ви робите педикюр у салоні, його дуже зручно використовувати вдома між процедурами та походом до майстра, щоб ваші п'яточки весь час залишалися у доглянутому стані 🌸

Ще хочу спробувати від Shelly ремувер для видалення кутикули, пілінг-скатку для рук та ніг з AHA-кислотами, і звичайно ж одноразові шкарпетки для педикюру

Якщо у вас були засоби від цієї фірми, поділіться своєю думкою про них, буде цікаво 😉