Ta_nyaaaaaaa

Очищення, зволоження, об‘єм і стимуляція росту волосся в одному флаконі!

Очищення, зволоження, об‘єм і стимуляція росту волосся в одному флаконі!
Очищення, зволоження, об‘єм і стимуляція росту волосся в одному флаконі!
Очищення, зволоження, об‘єм і стимуляція росту волосся в одному флаконі!

Влітку якось по особливому хочеться більшої свіжості, чистоти для шкіри голови. Тому я обираю щось для додаткової ексфоліаціі. Раніше брала скраби, а тепер перейшла пілінги. Ось цей від Soika у форматі піни дуже класний. Хочу розповісти про нього, показати результат і побажати йому швидкої появи на Makeup, бо це чудо, яке повинна спробувати кожна.

До речі, у мене пінний пілінг саме з молочною кислотою, він підходить нормальному та сухому типу шкіри голови, але ще у бренду представлений пілінг з саліциловою кислотою, який краще підійде для жирного типу шкіри 🤗

Використовую я його у парі з шампунем для щоденного очищення + зволоження, тому прикріпляю його сюди. Також найближчим часом планую розповісти про нього.

Пінний пілінг випускається у пластиковому флаконі об‘ємом 150 мл.

Ціна ≈ 220-240 грн.

Дуже зручний по функціоналу дозатор - піноутворювач. Він видає порцію пухкої піни

Текстура продукту у пляшечці - звичайна водичкова. При виході з дозатору це уже густа, пухка і м‘яка, мов хмаринка, піна.

Не липка, не жирна.

Має легкий кислотно-фруктовий аромат.

Піна утворюється за рахунок наявності у складі м’яких ПАР. І ні, пілінг не замінює шампунь, цих ПАР недостатньо для повноцінного очищення замість шампуню, вони необхідні для утворення піни.

Для основних функцій (відлущення, очищення, зволоження, стимуляція росту) пінний пілінг містить 9 потужних активів:

▫️AHA-кислоти: молочна, винна - себорегулюють, зволожують, оновлюють шкіру голови, покращують кровообіг

▫️ вітамін С (аскорбінова кислота) - створює захисний щит, зміцнює волосся

▫️ аргінін - покращує живлення волосся, сприяє відновленню пошкоджених пасм, покращую кровообіг та зміцнює волосяні цибулини;

▫️ бетаїн - забезпечує заспокоєння, зволоження, пом‘якшення шкіри голови, зміцнює волосяний покров, закриває лусочки;

▫️ ніацинамід - регулює роботу спільних залоз, має протизапальні та зволожуючі властивості, діє проти лупи;

▫️ трегалоза - захищає від зневоднення, заміняючи воду в тканинах та допомагаючи зберегти природну структури шкіри та волосся;

▫️ папаїн - стимулює оновлення та регенерацію клітин, надає кератоліну дію: забезпечує ніжне та глибоке очищення шкіри, посилює мікроциркуляцію крові

▫️ кофеїн - зменшує випадіння та покращує ріст, стимулює кровообіг, покращуючи живлення волоссяних фолікулів

Склад дуже гарний і потужний. Як для цього цінового сегменту - взагалі скарб 🔥

Пінний пілінг наношу ПІСЛЯ миття волосся шампунем і просушування рушником. Наношу у доволі великій кількості, бо скільки натисків треба не знаю, але текстура дуже приємна, хочеться ще і ще. Роблю масаж шкіри голови просто пальчиками рук.

За пару хвилин відчуваю приємне тепло, саме тепло, не печіння. Але так як волосся вологе і холодне, а пілінг гріє шкіру, відчувається цікавий контраст.

Залишаю на 10 хвилин. Хоча для ще м‘якшого очищення можна залишати і на 5 хвилин.

Моя шкіра голови: нормальна (мию раз у 3-4 дні), доволі чутлива.

Уже під час змивання є відчуття сильної чистоти, на межі зі скрипом. Як для додаткового очищення 1 раз на тиждень - супер 🔥

Після просушування звичним способом я помічаю гарний об’єм, припідняте волосся біля коренів. Шкіра голови не пересушена, не свербить і не лущиться. Волосся у прикореневій зоні теж дуже приємне на дотик, таке м‘якесеньке, а шкіра наче додатково отримала легке зволоження.

Після пілінгу я ходила 4 дні з відчуттям свіжого волосся, що є дуже гарним результатом!

Додатково хочу відмітити, що пілінг дуже економний саме через пінний формат.

Співвідношення ціна/якість шикарна, а враховуючи вартість - це знахідка.

*на фото вигляд волосся у день використання та вкінці наступного дня

Ще мені дуже подобається використовувати пілінг у комплексі з маскою бренду, дуже класною новинкою. Чекатимете відгук на маску?) Її теееж дуже треба на Мейкап!