DARIIAKOVACH

МІЦЕЛЯРНА ВОДА BIOSELECT

МІЦЕЛЯРНА ВОДА BIOSELECT

Привіт, красунечки🕊️ Поговоримо про демакіяж?

Зараз косметики так багато, такої різної і по стійкості, і по текстурам.

А демакіяж потрібен обовʼязково, не завжди міцелярки справляються і змивають все ідеально

Хоча їх теж величезна кількість різних

А якщо і змивають все, то у них дуже агресивний склад

А як щодо натуральної міцелярної води?

МІЦЕЛЯРНА ВОДА BIOSELECT

У складі BIOselect Naturals Micellar Water містяться оливкова олія та екстракт, ромашки, а також провітамін В5, завдяки чому засіб має заспокійливі та антиоксидантні властивості.

Але давайте розглянемо повний склад

ВОДА - один із основних компонентів рецептур більшості косметичних виробів. Забезпечує виробам необхідну основу, прозорість, в'язкість, концентрацію

Гідроліт 5 - багатофункціональний зволожуючий і кондиціонуючий інгредієнт, прекрасний розчинник. Водорозчинна безбарвна прозора рідина. Зменшує розмір часток емульсії, сприяючи їхній більшій стабільності.

ПРОПАНДІОЛ– гліколь високого ступеня очищення, отриманий із відновлюваних джерел (кукурудзяного цукру). Натуральна альтернатива традиційним гліколям - пропіленгліколю, бутиленгліколю, гліцерину. Продукт схвалено Ecocert. У складі косметичних засобів пропандіол характеризується прекрасними зволожуючими властивостями, посилює дію консервантів, виступає як розчинник і носій для активних інгредієнтів, емоленту.

ГЛІЦЕРИН — це зволожувач, який сприяє природному захисту шкіри, заповнюючи область, відому як міжклітинний матрикс, і залучаючи потрібну кількість води для підтримки гомеостазу шкіри. Іншими словами, він притягує вологу до шкіри.

БЕНЗОАТ НАТРІЮ -натрієва сіль бензойної кислоти, білий кристалічний порошкоподібний продукт, без запаху, із солодкуватим смаком. Використовується як антисептик та консервант у харчовій, медичній та косметичній промисловості

КАЛІЯ СОРБАТ – калій сорбіновокислий, калієва сіль сорбінової кислоти – порошок білого кольору або гранули майже без запаху, нейтрального смаку. Консервант, що активно пригнічує дріжджі, бактерії, плісняві гриби. Тільки уповільнює розвиток мікроорганізмів, і не чинить біоцидної дії

ПАНТЕНОЛ –гігроскопічний аморфний порошок від білого до кремового кольору з характерним запахом. Добре розчиняється у воді, спиртах, гірше в ефірах. Належить до амідоспиртів, має активність пантотенової кислоти. Має загоювальну, зволожуючу та розгладжуючу дію

РОМАШКА АПТЕЧНА - однорічна трав'яниста рослина сімейства складноцвітих. У квітках міститься ефірна олія, флавоноїди, похідні апігеніну, лютеоліну, кверцетину, фарнезол, що володіють протизапальними та антивірусними властивостями; кумарини, поліїнові сполуки, полісахариди. Активна речовина екстракту суцвіть Р.а. - азулен, що має протизапальну, загоювальну, антиалергічну дію

ЕКСТРАКТ ОЛИВКОВОГО ЛИСТЯ містить понад 100 фітохімічних і поживних речовин, багато з яких безпосередньо впливають на здоров'я вашої шкіри і волосся.

ЛИМОННА КИСЛОТА -оксипропантрикарбонова кислота, біла кристалічна речовина без запаху з приємним смаком. Розчиняється у воді та етанолі. Широко поширена у природі, отримують із природних рослинних джерел (лимон, брусниця та інших.) чи ферментацією з цукру. Використовується в косметичних препаратах як консервант, розріджувач, модифікатор рН, піногасник, хелатуючий агент. Має на шкіру в'яжучу, очищувальну та відбілюючу дію.

Упакування

Дуже зручний формат, який добре можна брати в поїздку, пляшечка не велика

Темний пластик, кришечка фліп-топ

На наліпці абсолютно вся потрібна інформація і навіть більше

Консистенція

Просто водичка, не густа, не олійна

Аромат

Я відчувала, на жаль, дуже сильно спирт. Хоча по складу такого нема) Можливо це щось інше дає схожий аромат. Але з часом вже аж такого різкого запаху нема. Та перші використання, я декілька разів читала склад, щоб зрозуміти від чого, хто таке мені дає

Там вказано, що "Parfume & Alcohol free"

Власне враження у мене попри запах спирту, який з часом вже не так відчувається- гарні

Адже шкіра не пече, не пересушена, не стягується

Макіяж знімає чудово абсолютно весь

У мене взагалі жодних складнощів не було, що стійкі продукти, що водостійкі продукти (трошки потримати треба щоб розмочити)

Все знімає легко

На шкірі абсолютно не відчувається, навіть я б сказала, зволожує шкіру

Але я всеодно вмиваюсь пінкою, тому особливо не відчула нічого на шкірі

Тому можу сміливо радити її вам, кому подобаються натуральні продукти тим більше

До речі, про пінку також згодом розповім, ще треба трохи часу

Обіймаю 🤍