Missmili

Поради в поїздку

Поради в поїздку

1.Крем для рук.Лосьйони і креми для тіла займають багато місця,особливо якщо їдеш з невеличким рюкзачком,тому замість крему для тіла я беру маленький крем для рук обʼємом 30 мл,його використовую і на руки і на ноги і на все тіло-дуже економить простір)

2.Одноразова бритва.Фу,ні.Хіба що ви постійно ними користуєтесь,але якщо звикли користуватись якимось Venus-то одноразова бритва буде як тупе лезо по шкірі,порізи та подразнення гарантовані.Тут краще не економити ,а брати те чим користуєтесь завжди

3.Патчі під очі.Не знаю,чи то зміна середовища чи харчування,але кожен ранок у відпустці я прокидалась з нехилими мішками під очима,то патчі їх чудово прибирають👌Пару пакетиків патчів в сумку і буде топ!

4.Доглядова косметика для обличчя і волосся у пробниках.Поїздка -це якраз привід використати всі свої запаси пробничків,і новеньке спробувати і розвантажити простір

Поради в поїздку

5.Парфуми у мініатюрах-це дуже класний варіант,особливо якщо обрати якийсь новий парфюм для себе,то потім після поїздки аромат буде асоціюватись з чимось хорошим)

6.Одорекс.Рекомендую спробувати.Це антипаспірант який потрібно наносити 1 раз і до 10 днів буде сухо і ніякого запаху)І не потрібно брати ніякого дезодоранту))

7.Кепочка і спф.Не нехтуйте,от чесно!Якщо спф для обличчя я завжди беру,то spf для тіла цього разу знехтувала,а дарма!Як же ж шкода було мастити руки і плечі санскріном для обличчя beauty of joseon 😭

Кепочка то взагалі база,ви отримували опік пробору на волоссі?!Я отримувала,більше без кепочки ні-ні)

Діліться своїми лайфхаками!