Ірина 🦋

Чи схожий як кажуть на Baccarat Rouge?

Чи схожий як кажуть на Baccarat Rouge?

Знайомство з ароматом Persian Dream Tesori для мене почалося ще дуже давно з однойменного кондиціонера для білизни 🧺, який мені сподобався. Це бюджетний італійский бренд 🇮🇹

Нещодавно у мене з'явився гель для душу 🛁 з цим ароматом 🌺, про нього вже розповідала тут https://club.makeup.com.ua/post/40257/ , після нього я закохалася в цей аромат, він виявився одним із найулюбленіших в мене та чоловіка 👩‍❤️‍👨.

На відміну від кондиціонера для білизни, аромат більш виразний і в ньому вже можна почути конкретні ноти.

🌸Початкова нота: Апельсин, Червоне яблуко, М'ята 🍎

🌸Нота серця: Гранат, Жасмин, Червоний чай, Тикове дерево 🪵

🌸Кінцева нота: Амбра, Білий мускус, Ваніль🍦

Парфум йде в симпатичному залізному флакончику на 100ml, мені він зовні схожий на дезодоран. Розпилення не дрібнодисперсне у нього 💦

У відгуках багато хто порівнює цей аромат з Baccarat Rouge 540 на різних парфумерних сайтах.

Парфум пахне так само, як гель для душу. Ні, це звичайно не Baccarat, не клон і не заміна, як на мене вони взагалі різні. Є якась схожа дерев'яна нота, яка може давати деяким схожість з Baccarat Rouge 540

Для мене це східно-деревно-фруктовий аромат. Мені він не дуже солодкий. Є явна нота граната з терпкістю шкірки, хоча в піраміді він не заявлений. Це унісекс аромат, підійде як чоловікам, так і жінкам 👫

На парфум мені він не тягне, частіше використовую його просто як дезодорант, у мене не сильне потовиділення, тому мені його вистачає, але не чекайте, він не буде працювати як антипреспірант, виділення поту він не блокує 😓

На початку я погарячкувала з висновками про аромат, вважаючи що через годину 🕰️ він вже безслідно зникає, як виявилося він стійкий, просто не дифузний 🌬️. Зараз я наношу його вранці перед роботою і через 9 годин ще відчуваю на собі, але дуже близько до тіла. Навіть у спеку ☀️ мені вистачає цього парфуму, якщо використовувати його як дезодорант, але я хочу уточнити, що я не сильно потію і не «пахну»

Так само я можу розпорошувати цей засіб у шафі на одяг 👗, або на постільну білизну 🛌

Аромат мені подобається ♥️, але ось стійкість хотілося б краще 🤷🏻‍♀️

У моєї подруги 👩🏻‍🦱 був такий парфум Hammam, я ним теж іноді користувалася, і мені чомусь здається, що шлейфовість у нього була набагато кращою 👍🏼

Я розумію що при його ціні 💶 чекати якоїсь нішевої чи люксової стійкості немає сенсу, але на мій погляд він не тягне на те, що б називатися парфумом🤷🏻‍♀️ Можливо якщо добре политися ним і крапельки осядуть на одяг 👚буде пахнути більше😉 Але сам аромат мені дуже подобається 🫶🏼

Як вам парфуми Tesori, якщо пробували??