wowmom

Такий плампер вам точно сподобається! Дуже красивий блиск з легким ментоловим ефектом!

Такий плампер вам точно сподобається! Дуже красивий блиск з легким ментоловим ефектом!
Такий плампер вам точно сподобається! Дуже красивий блиск з легким ментоловим ефектом!

Привіт, красуні!

Як ви вже могли помітити, зараз дуже популярні всілякі блиски-плампери. Через те, що більшість з них має або охолоджуючий ефект, або поколюючий, кров сильніше припливає до шкіри губ, і за рахунок цього, губи виглядають більш соковитими.

Але зараз пішов якийсь тренд на дуже "пекучі" блиски, які, як на мене, аж занадто доставляють дискомфорт. І судячи з відгуків дівчат, далеко не кожна красуня готова таке витерпіти. В принципі, я також не фанатка "садомазохізму".

Проте, я знайшла такий класний плампер, який і губи візуально збільшує, і дуже красиво виглядає, та, головне, не пече і не залишає неприємниго присмаку в роті. Знайомтеся - Pierre Rene Plumber Gloss.

Такий плампер вам точно сподобається! Дуже красивий блиск з легким ментоловим ефектом!

Випускається блиск у трьох віддінках, і обрати якийсь один, задача з не простих, адже кожен - по-своєму прекрасний.

В мене віддінок 01 Ice Milk. Це напівпрозорий плампер з дуже великою кількістю блискіток срібного кольору. Виглядає, наче в упаковці тисячі маленьких діамантів.

До речі, сам флакончик зроблений якісно, і такого дизайну я раніше взагалі ніде не бачила. Коли тримаєш плампер в руках, є відчуття, що це щось дуже дороге.

Аплікатор у блиску зручний, оптимального розміру, і набирає достатньо продукту, щоб за один раз повністю нафарбувати губи.

Коли наносиш Pierre Rene Plumber Gloss, одразу відчувається легкий приємний ментоловий холодок! Він не дуже сильний, і не дратує губи, проте все одно, після нанесення, десь через хвилинку, кров починає сильніше припливати до губ, і візуально вони стають більш соковитими і пухкими.

Глянець від пламперу нереальний! Він дуже красиво сяє і переливається на сонечку та при штучному освітленні.

Блиск в міру липкий, не залишає ніякого неприємного присмаку в роті, і не скочується в білу полоску! А ще, він має класні доглядові властивості , адже після нього, губи м'які і зволожені.

До речі, я була приємно здивована стійкістю пламперу, бо навіть через 4 години після нанесення, він все ще був на губах (звісно глянець поступово зникає, але тим не менш). І ще не менш приємно, що блискітки не розлітаються по всьому обличчю.

Тож, мої красуні, ось вам чудовий приклад красивого і комфортного блиску, з яким і губи візуально стають більше, і не треба терпіти ніякі тортури.

Дякую за увагу 😘