𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Joko Blend Skin Detox Mattifying Face Tonic

Joko Blend Skin Detox Mattifying Face Tonic

Тонік являється для мене завершуючим етапом очищення шкіри і підготовки її до наступних доглядових засобів.

Joko Blend Skin Detox Mattifying Face Tonic
Joko Blend Skin Detox Mattifying Face Tonic
Joko Blend Skin Detox Mattifying Face Tonic

Цей матувальний тонік розроблений спеціально для жирної та комбінованої шкіри, формула якого повинна сприяти відновленню бар'єрних властивостей шкіри , зволожувати, заспокоювати, надавати м'якість, еластичність і вирівнювання тону.

Кожен засіб з цієї лінійки упакований в коробок, на якому є вся необхідна інформація.
Флакон зроблений з не прозорого пластику, кришечка відкидна.

Рідина світло-зеленого кольору, але на ватному диску все прозоро, вираженого кольору немає.
Аромат ідентичний усій лінійці, він приємний, мені пахне зеленим чаєм, після використання надовго не затримується.

Протираючи ним шкіру місцями інколи може виникати зовсім незначне пощипування, але воно дуже швидко проходить. Його можна зрівнити з миттєво пробігаючи морозним покалуванням, яке у мене не викликає дискомфорту. Після нього немає подразнення і почервоніння.

Тонік гарно доочищує шкіру, освіжає, зволожує і тонізує.
Засіб не залишає після себе липкості, шкіра приємна на дотик, м'якенька і ніжна, без натяків на сухість і стягнення.

Одразу після застосування фініш помірно сяючий, я б не сказала, що тонік матує шкіру, але вона і не блищить, щоб був неприємний блиск, просто виглядає здоровою і зволоженою. Для мене цей факт (те, що не матує) не відіграє значну роль, бо невдовзі я наношу інші засоби і тоніком переважно користуюся ввечері.

Тонік заспокоює епідерміс, після використання не відчувається на обличчі, не обтяжує, не створює ефекту зайвого шару, чи неприємної плівки. Висипань не викликав.
Мені підійшов чудо, як в принципі і всі засоби із цієї лінійки.