Ірина_make& healthy

Термальна вода від La Roche-Posay

Термальна вода від La Roche-Posay

Використовую її після вмивання і тонізації. Кожного ранку вона рятує мене після нічної літньої спеки. Коли прокинутись так важко, цей розпилювач просто вау! Краплинки термальної води бадьорить та зволожують шкіру обличчя. Я навіть задумуюсь замінить нею тонік.

Вмкористою її після вмивання і тонізації. Кожного ранку вона рятує мене після нічної літньої спеки. Коли прокинутись так важко, цей розпилювач просто вау! Краплинки термальної води бадьорить та зволожують шкіру обличчя. Я навіть задумуюсь замінить нею тонік.

Вмкористою її після вмивання і тонізації. Кожного ранку вона рятує мене після нічної літньої спеки. Коли прокинутись так важко, цей розпилювач просто вау! Краплинки термальної води бадьорить та зволожують шкіру обличчя. Я навіть задумуюсь замінить нею тонік. Вмкористою її після вмивання і тонізації. Кожного ранку вона рятує мене після нічної літньої спеки. Коли прокинутись так важко, цей розпилювач просто вау! Краплинки термальної води бадьорить та зволожують шкіру обличчя. Я навіть задумуюсь замінить нею тонік.

Ще я часто беру цей флакон з собою. У жарку дорогу чи на вечірку, щоб поновити макіяж. Дуже зручно та швидко.

Однозначно куплю ще раз.