Дашуля❤️

Активний коригуючий тонік Bielenda ♡

Активний коригуючий тонік Bielenda ♡

Як можете побачити на фото цей тонік в мене вже кінчається і я вам більше скажу - це вже 2 баночка🤭 Я справді полюбила цей засіб і буду його брати ще ...💚

Активний коригуючий тонік Bielenda ♡

Розберемо цей засіб:

  • Пакування: для мене дуже зручне (наношу як коли або руками або ватним диском, і в обох випадках зручно);💘
  • Об'єм: 200 ml;
  • Запах: приємний не хімозний;
  • Ціна: зараз 100 гривень, ну хіба не чарівно?;🥰
  • Консистенція: як водичка, взагалі не густий;
  • Призначення: нам обіцяють "Цей засіб ретельно та м'яко очищає шкіру, залишаючи після застосування бездоганне відчуття свіжості. Продукт сприяє делікатному відлущенню відмерлих клітин епідермісу, усуває небажаний масний блиск шкіри, звужує пори та висвітлює ділянки із гіперпігментацією." І так, я справді помітила всі обіцяні фактори♡
  • Дія: Хочу відмітити ,,висвітлення пігментацій,, бо цей ефект є дуже слабеньким.. Після нанесення є відчуття свіжості і зволоження (можна наносити крем після, бо тонік ніби підготовлює шкіру, але інколи навіть і його вистачає щоб зволожити шкіру), зовсім не стягує і не роздратовує шкіру, що дуже важливо не залишає липкості . Відновлює рівень рН, висипання та жирний блиск прибирає, і навіть помітила звуження пор!✨️
  • Активні речовини: Niacinamide (покращує загальний вигляд шкіри при пігментації, загальних дефектах шкіри, запаленнях, проблемній шкірі, пом'якшує і вирівнює шкіру зі зморшками), Glycerin(зволоження), Mandelic Acid (антисептичні властивості), Lactic Acid (відлущування відмерлих клітин, зволожує шкіру, нормалізує процес відновлення клітин епідермісу), Sodium Lactate (зволоження), Lactobionic Acid (забезпечує глибоке та тривале зволоження, має легку відлущувальну дію і прискорює оновлення епідермісу), Hyaluronic Acid (зволоження).
  • Загалом склад: доволі непоганий, хоч містить віддушку, і декілька консервантів в дозволеній кількості,які є цілком безпечними, проте цей засіб може викликати алергічні реакції. Тому все індивідуально❤️

Дуже полюбила цей засіб і на підході ще одна покупка🥰

Буде цікаво почитати ваші враження про цей продукт♡

Дякую за увагу💘

P.S. Дівчата, якщо хтось користувався сивороткою з цієї лінійки, напишіть будь ласка своє враження, буду дуже вдячна♡