Mary Ost

JOKO BLEND | Олія кокосова

JOKO BLEND | Олія кокосова

Усім привіт-привіт😉

Відколи я вперше спробувала кокос, я закохалась у його смак і аромат! Люблю косметику, десерти, навіть парфуми з кокосовими нотами.

Також обожнюю кокосову олію і без неї вже не уявляю свого життя. Завжди для тіла та волосся беру лише нерафіновану, оскільки така олія найкорисніша для зовнішнього застосування, адже зберігає в собі усі корисні властивості.

Сьогодні мій відгук про абсолютно натуральну нерафіновану кокосову олію від Joko Blend.

JOKO BLEND | Олія кокосова
JOKO BLEND | Олія кокосова

Об'єм: 250 мл

Бренд: Joko Blend (Україна)

Призначення: живлення, зволоження, для масажу

Країна походження: Шрі-Ланка

СКЛАД:

Олія 100% натуральна, без всіляких шкідливих домішок та без додаткової переробки.

Прозора баночка з твердого пластику. Красива мінімалістична етикетка у класичній стилістиці бренду, присутня повна інформація про засіб.

Отвір на баночці широкий для зручності, адже олія може бути не лише у рідкому стані, а й у твердому - за більш прохолодних умов зберігання.

Однак кришечка щільно закручується, тому можна не хвилюватись, продукт не проллється.

Лайфхак - я наливаю невелику кількість олії у малесеньку баночку - так мені зручніше для щоденного використання і не доводиться більшій частині продукту щодня контактувати з повітрям та світлом.

Олія рідка, однорідна та прозора при температурі +25 градусів та твердої консистенції і білого кольору при нижчій температурі.

Оскільки зараз доволі тепло вдома - олія у мене ріденька, як можна побачити на фото.

Аромат олії ммм… відразу уявляю стиглі апетитні кокосики)

Їх безліч!

1. Як крем під очі та для обличчя.

Кокосова олія чудово вбирається, не залишає жирної плівки. Вона гіпоалергенна. Добре зволожує, живить і розгладжує зморшки.

2. Чула, що можна використовувати олію як основу під доглядовий крем.

Нанесли олію, почекали коли вбереться, а потім крем - на ніч саме те! Однак така процедура не на кожен день, одного-двох разів на тиждень достатньо.

3. Для тіла.

Я частенько після душу наношу кокосову олію, в такому разі, ніякого крему для тіла або батеру не треба. Доречі, суха шкіра на ліктях дуже любить кокосову олію.

4. Для масажу а також у вигляді обгортань.

Олія дуже ніжна та приємна у використанні і при цьому чудово живить шкіру і надає їй неповторного кокосового аромату.

5. Для рук та нігтів.

Чудовий варіант по догляду за руками, а також після манікюру, якщо є задирки - ця олія допоможе їх побороти.

6. Після гоління.

Жодного вростання волосків, роздратування, негарних червоних цяток на місці волосяної цибулини не буде.

7. Для волосся.

Маски з кокосової олії дуже корисні. Олію можна наносити як хвилин на 30 перед миттям, так і на ніч, а вранці змити.

Знаю дівчат, які наносять пару крапель кокосової олії на кінчики як незмивашку.

8. Для зняття макіяжу.

Кокосова олія чудово прибирає будь-який макіяж, тональники, тіні, бібішки, навіть водостійку туш.

9. Як живильний бальзам для губ.

Олія прибирає сухість, лущення, зволожує. Наносити масло на ніч на губи то взагалі вау ефект.

10. Для засмаги.

Це ні для кого не секрет - кокосова олія забезпечує гарну рівномірну засмагу. А ще натуральна кокосова олія має спф, якщо не помиляюсь 6 чи 7 одиниць. Однак я б не радила нехтувати більш сильними засобами. Тим більше такі засоби зазвичай можна сумістити з кокосовою олією.

11. Від розтяжок.

Сама я не пробувала, але моя подруга наносила на животик всю вагітність – жодної розтяжки!

Дівчата, можливо ви знаєте ще якісь способи використання? Було би цікаво почитати☺️

Я постійно користуюсь кокосовою олією. Наносити її краще на вологу шкіру. Зазвичай використовую для обличчя, тіла та рук а також для волосся. Іноді як допоміжний засіб під час засмаги.

Кокосова олія від Joko Blend дуже приємна у використанні - неймовірно пахне, швидко вбирається, не залишає жирного сліду та ефекту плівки.

Шкіра має свіжий та доглянутий вигляд, зволожена та мʼяка.

Руки ніжні, у мене буває проблема у вигляді так званого обвітрення, тож кокосове масло чудово з цим справляється.

Волосся більш міцне та здорове, кінчики не обламуються.

Доречі, це єдина олія, після якої моє волосся нормально промивається, ніяку іншу: рицинову, реп'яхову та ін., моє волосся не хоче приймати.

Сказати, що я задоволена - нічого не сказати)) Ця олія мій маст хев🫶

Впевнено рекомендую!