diallaia

Nuxe Huile Prodigieuse Dry Oil

Nuxe Huile Prodigieuse Dry Oil

Привіт, красуні!

Хочу познайомити вас з олійками Nuxe Huile Prodigieuse Multi-Purpose Dry Oil.

Мені ось ці чотири мініатюрки випали в адвент-календарі.

Nuxe Huile Prodigieuse Dry Oil

Аромати у олійок Or (з золотими блискітками), Riche та класичної версії - однакові. У Florale, очікувано, дуже легенький квітковий аромат з бічними нотами гіркого цитрусу. Мені саме Florale сподобалась найбільше, це якийсь неземний кайф і відчуття весни. І хотілося б відмітити стійкість цих ароматів - до 5 годин відчуваю на тілі !

Моя шкіра зовсім не суха, тому, коли я використала олійку на ногах, мені здалось що вона не вбирається і я відчувала наскільки мої ноги "ковзають" одна об одну. Так само її не варто наносити на волосся в звиклій кількості, треба зоооовсім каплю, аби не переобтяжити. Взагалом, олійки за властивостями не сильно відрізняються.

Для олійки з золотим блиском взагалі не знайшла для себе жодного сенсу, тому віддала подрузі, в якої суха шкіра ніг. Вона дуже задоволена!

Але! Я знайшла для чого ці олійки без блискіток придались мені ІДЕАЛЬНО. І це саме мої сухенькі кутикули на руках.

Для мене це додаткове зволоження окрім спеціальної олії для кутикули і крему для рук, дуже допомагає боротись із сухістю після миття посуду чи водних процедур взагалі.

Зліва - до, справа - після.

Старалась спіймати на фото цю різницю.

Розповідайте, чи маєте досвід використання сухої олії для тіла? Які марки можете порадити?