diallaia

Стайлінг для волосся від TIGI Bed Head

Стайлінг для волосся від TIGI Bed Head

Привіт, найгарніші весняні квіточки!🌷

Зараз так круто і тепло надворі! Нарешті всі шапки остаточно закинуті на верхню поличку шафи і я починаю робити собі укладочки :)

В кого ще таке весняне "загострення" і бажання марафетитись щодня?))

Для того щоб моє волосся виглядало гарно, тримало укладку (а це просто анбелівебл) і не зазнавало пошкоджень від температур, я вирішила користуватись стайлінгом, і тут я підійшла до питання ґрунтовно.

У дописі мова йтиме про такі продукти марки Tigi :

  • Розгладжуючий крем для укладання і рестайлінгу Tigi Bed Head After Party Smoothing Cream
  • Лак для волосся з блиском Tigi Bed Head Masterpiece Hairspray Extra Strong Hold Level 4
  • Інтенсивний блиск для волосся Tigi Bed Head Biggie Headrush Hair Spray

І розпочати розповідь хотіла б з того, щоб ми всі визначили свій тип волосся :)

Малюночок досить примітивний, але гарно описує в'юнкість кожного типу.

Я маю природній завиток 2С. Зазвичай я висушуюсь під гребінець, витягуючи волосся донизу, тому воно пухнасте, але пряме.

Ні посічених кінчиків, ні сильної сухості немає. Воно просто дуже густе та пухнасте)))

Без будь-якого стайлінгу, пінки, лаку, завиток тримає хвилини 2 👌🏻

Перейду вже до розповіді про свої враження від продуктів TIGI

Розгладжуючий крем для укладання і рестайлінгу Tigi Bed Head After Party Smoothing Cream

Штучка дуже класна, і має приємний яскравий запах чи то малини, чи то іншої ягоди в тандемі із екзотичними фруктами.

Він одразу робить волосся шовковистим і більш піддатливим до подальших дій. Наносити варто дуже потроху, на вже підсушене злегка вологе волосся. Одразу можна прочесати і висушувати далі. Сухе волосся може переобтяжити.

Дуже економний в користуванні і 100мл вистачить реально надовго. В складі стайлінгових продуктів цієї марки є полімери, що забезпечують термозахист, тому додатково нічого купувати не потрібно. Також має в собі перламутрові частинки,що надають гарного сяйва (як хайлайтер), і саме їх відблиск добре видно на відео💎

Але спішу зазначити, що це не догляд і користуватись на щоденній основі ним не варто. Чудово підходить для рестайлінгу, коли ви вчора накрутили волосся, а сьогодні просто хочете освіжити укладку та пригладити волоссячко що вибилось із зачіски, при цьому не розгладжуючи саму зачіску.

Лак для волосся з блиском

Tigi Bed Head Masterpiece Hairspray Extra Strong Hold Level 4

З лаками я сильно не товаришую, бо не люблю відчувати дротики замість волосся під руками))

З цим лаком все по-іншому. Він приємно пахне на волоссі ананасом, добре фіксує і дротів не робить! Укладка досить пружна і натуральна, але при пориві вітру не розвалюється. При цьому, фіксує він моє волосся ненадовго, приблизно години на 4-5. Далі потроху сила тяжіння перемагає і завиток починає спускатись.

Великих блискіток, таких як в лакові, яким пшикала зачіску мама на свято в дитсадку, він не має))

Інтенсивний блиск для волосся

Tigi Bed Head Biggie Headrush Hair Spray

Найвдаліший для мене продукт, дуже сподобався😍

Яку б зачіску не зробила, просто розпилити трошки спрею зверху і вуаля, ти сяєш і пахнеш ягідкою))

Також гарно текстурує пасма, якщо нанести його до того як висушувати холодним повітрям. Просто погляньте, як гарно блищить волосся з цим спреєм🤩

Чомусь не можу знайти і підкріпити продукт у відгуку, але ви можете легко знайти його самостійно на сайті за кодом товару 951074 чи за посиланням https://makeup.com.ua/ua/product/951074/

У заключенні можу сказати, що продукти цієї марки для мене виявились відкриттям! Дуже подобається їх аромат і те, що їх можна використовувати багатьма способами і для різних ефектів. Думаю, що ще багато чого не встигла для себе виявити, бо я в укладках не експериментатор, але якщо ви так, то для вас буде цікаво з ними працювати!

P.S. Крем для об'єму поки що не зрозуміла, тому відгук писати зарано. Але він обов'язково скоро з'явиться :)

Дівчата, розповідайте чи пробували ці засоби? Може дасте якісь круті лайфхаки для укладок? Чекаю на ваші відповіді в коментарях❤️