diallaia

#thatIWonTheGeneticLottery

#thatIWonTheGeneticLottery

Зустріла у стрічці пост від прекрасної кудрявки Матвієць Яна 🐱 і надихнулась зробити такий пост і про себе. Хочу спробувати подивитись на себе збоку, і таки перестати себе недооцінювати :) Тому, поїхали!

Мої виграші:

  • Перше це, мабуть, мій характер😂 Але то я вже навіть не знаю в кого я така.
  • Густе волосся, що має потенціал рости дуже довгим. Ще прикольно те, що його можна підлаштувати під будь-який тип дуже легко. Саме по собі воно в'ється, тому пожмякала - і кудряшки, гребінцем пройшлась - вже пряме.
  • Гарні зелені очі. Ну просто вгадала зі своїм улюбленим кольором😁
  • Шкіра, яка не має схильності до сухості як на обличчі так і на тілі, і частіше виглядає добре.
  • Сильне тіло, крепкі руки та ноги, з легкістю виконую фізичні вправи.
  • Середнього розміру груди, які не заважають та виглядають акуратно.
  • Форма носу, грецький профіль та маленька горбиночка.
  • Фігура типу груша, яка виглядає гарно навіть на фоні зайвої ваги.
  • Рівні та міцні зуби та нігті. Ну тут прямо виграш-виграш, особливо зважаючи на ціни в стоматології, то він прямо матеріальний😂

Ну і мої програші:

  • Досить широке обличчя, яке повніє одразу після ляшок :)))
  • Світлі і прямі вії, тому я не уявляю себе без туші чи фарбування.
  • Трабли з ендокринною системою, тому я майже все життя борюсь із зайвою вагою, то набираю то скидаю.
  • Нависле повіко, через яке я зовсім не товаришую зі стрілками та тінями.
  • "Полунична шкіра" на руках та ногах. Розумію тепер, що це досить поширена особливість серед дівчат.
  • Темне волосся на тілі, яке ще й швидко росте.
  • Несиметричне обличчя та маленькі губи. Хотіла б в майбутньому піти зробити гіалуронку, хочу побачити себе в новому амплуа.

Нуууу, наче роздивилась себе вже добре😄

Плюсів однозначно більше ніж мінусів, але хочеться вже нарешті пропрацюваті всі ці мінуси і відстати від себе.

Дівчата, ви всі такі красуні! Взагалі от в процесі написання почала думати, а хто ж сказав нам що щось є плюсом а щось мінусом?

Якби я жила в іншому середовищі, то, може, була б русалкою з картини Уотерхауса, але поки що я Венера Рубенса😄

Обіймаю вас!

#thatIWonTheGeneticLottery
#thatIWonTheGeneticLottery