ДАРÍЯ КÓВАЧ

#thatIWonTheGeneticLottery

#thatIWonTheGeneticLottery

Дякую Матвієць Яна 🐱 це дуже корисний челендж, проговорити ще раз свої +, згадати, що любиш в собі і над чим варто працювати або просто прийняти, свою особливість.

  1. Моя фігура. Дуже мені подобається, хоча був період великого набору ваги, на стресі. Я все ж повернулась до свого гарного стану, та максимально комфортно почуваюсь
  2. Брови. Я неодноразово чула компліменти, що з моїми бровами можна нічого не домальовувати. Мені це максимально приємно і так, я сама обожнюю свої брови.
  3. Ніс. Також збирає компліменти, хоча я довгий час його не любила. Чому? Бо в дитинстві у мене був дуже гарний ніс, а потім почала рости горбинка,яку я ніяк не сприймала. Не те,щоб це був комплекс,просто я не розуміла чому і звідки. Та зараз він мені подобається
  4. Зріст. 172 см. Довгий час я була 169 см і мене не брали на великі покази, а одна МА відмовила сказавши «треба вирости, бо типаж дуже гарний». Тепер я 172, а МА мене вже не цікавлять) Мені комфортно в цьому зрості
  5. Бонусом довгі ноги, якими я теж трохи пишаюсь)
  6. Також подобається моя 🍑, вона компенсує маленькі 🍒. Хоча більших я б не хотіла, не уявляю себе з пишним бюстом.
  7. Родимка над вустами, і самі вуста. Вони у мене стали більші з роками, пропорційніші і дуже подобаються тепер
  8. Зелені очі, які в холодну пору отримують сірий відтінок, а на сонці і після сліз яскраво зелені.
  9. Овал обличчя. Часто питають чи не робила "кути Джолі". І чоловік каже, що закохався в контури обличчя. Тож мені подобається 🥰
  10. Закінчу вже з зовнішністю. Голос. Бог подарував мені голос, яким я навчилась володіти. Та настільки, що обрала це як професію
  1. Велика голова. Хоча цього ніхто не помічає і дивуються коли я про це кажу. Але на всіх фото я стараюсь бути на другому плані, правильно обертатись. Бо в кадрі я ще більша здаюсь особливо якщо фотографують інші. А коли з чоловіком,то взагалі🙈
  2. Носогубні складки. На жаль, є в мене така особливість, яку я часто фотошопила, доки не навчилась позувати так,щоб було не дуже помітно. Я з 7 класу примружую очі, через поганий зір. І от з того моменту вони почали проявлятись. І хоч вже роблю масажі, та всеодно ці «заломи» є.
  3. Криві зуби, які я ще не виправила і не знаю чи буду. Бо вже просто звикла до такої особливості.
  4. Проблеми з суглобами. У 5 років мене спіткав ревматоїдний артрит. Я не могла рухатись, я просто лежала з адським болем. У мене досі є проблема з колінами. Також я згорблююсь і маю сколіоз. Через це я маю зміни і на обличчі.
  5. Волосся. Я його люблю особливо зараз, коли воно нарешті відросло. Та мені часом хочеться бути кучерявою як мама, робити кучерявий метод, а моє волосся не тримає навіть укладку на вирівнювач.

Ось такі пункти вийшли, дякую за такий класний челендж 🥰

І якщо ви пропустили мій допис про spf-обовʼязково заходьте, бо він вартий вашої уваги

https://club.makeup.com.ua/post/35196/

Обіймаю 💌