ksnklb

Солона карамель та солодкі поцілунки

Солона карамель та солодкі поцілунки
Солона карамель та солодкі поцілунки

Минулого тижня я розповідала про відтінок Rose, я вважаю його ідеальним:
https://club.makeup.com.ua/post/42744/
А як щодо прозорих блисків? Адже Lipss в асортименті мають і такі, наприклад одним з таких є Salted Caramel.
У ньому чудово все: він не дає відтінку, зате має дуже смачний аромат солоної карамелі, який не заважає, і відчувається про нанесенні.
Виглядає на губах дуже красиво: блиск надає красивий скляний ефект на губах, він лежить об'ємно та не тече по губах, не липкий.
А ще він надає потужний доглядовий ефект, через який мені хочеться назвати цей блиск бальзамом. І це не дивно, адже у складі є комплекс із міметичним пептидом, який сприяє тому, щоб губи були об'ємними, наповненими та зволоженими. А ще у складі є вітамін Е та екстракт портулаку, що мають антиоксидантні властивості. І навіть коли стерти бальзам, то губи ще довго залишаються зволоженими.

Солона карамель та солодкі поцілунки
Солона карамель та солодкі поцілунки
Солона карамель та солодкі поцілунки
Солона карамель та солодкі поцілунки
Солона карамель та солодкі поцілунки
Солона карамель та солодкі поцілунки

Пакування миле, продумане та зручне: тюбик 8ml, маленький та поміститися у будь-яку косметичку.
Блиск приїхав у окремій коробочці, як і тюбик, у відтінках Salted Caramel, на ній є основна інформація, мінімум, та цього достатньо. Дуже зручно, що саме на тюбику вказаний термін придатності, а також відтінок.
Аплікатор зручний для нанесення бальзаму, він гладенький та не буде дряпати губи.