Кузя Ю-а

Найкращі вітаміни ЗЕСТ zest вітаміни для всієї родини!

Найкращі вітаміни ЗЕСТ zest вітаміни для всієї родини!

ЗЕСТ ЕфферВіт Мульті сприяє зменшенню втомлюваності, нормальному перебігу енергетичного метаболізму, функціонуванню нервової та імунної систем, захисту клітин від оксидативного стресу за рахунок 100% денної норми вітамінів!

Вітаміни С, E, B6, B2, B1, B12, B5, B9, H, PP у складі. Шипучі таблетки з апельсиновим смаком.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: дорослим та дітям старше 14 років розчинити одну таблетку в склянці води (200 ml (мл)).

Рекомендована доза: 1 таблетка на добу.

Щоденний вітамінний коктейль 🩷 для мене і ще я пʼю магне ) Також від Zest ) це спонсор мого адекватного стану з двома дітками 😂

Найкращі вітаміни ЗЕСТ zest вітаміни для всієї родини!

Їх порадила моя сімейна лікарка, тому використовуємо можливість оздоровлення на максимум.

Дуже смачні, мʼякі для жування вітамінки! Мають величезний мінус через це, бо діти хочуть зʼїсти одразу усю пачку!

Жувальні вітаміни для дітей «Омега» від бренда ZEST – ідеальний варіант для поповнення щоденного раціону вашого малюка. Комплекс з семи вітамінів забезпечує оптимальне насичення організму потрібними речовинами, підтримуючи міцний імунітет, здоровий зір, добре самопочуття і покращуючи розумову діяльність.

Особливості вітамінів Kids Omega від бренда ZEST:

- мають форму китів, що перетворить приймання на веселу гру;
- приємний апельсиновий смак;
- містять вітаміни А, В3, В6, В12, С, D3, E;
- зміцнюють імунну систему, знижуючи ризик виникнення простудних захворювань;
- підтримують гостроту зору;
- покращують розумову активність і концентрацію уваги;
- покращують загальне самопочуття.