YuliHrytskoff

Живильна маска "Кокосове молочко і макадамія" для нормального і сухого волосся Garnier

Живильна маска "Кокосове молочко і макадамія" для нормального і сухого волосся Garnier

Маска для волосся - це невід"ємний атрибут догляду за волоссям в домашніх умовах, адже вона виконує не тільки косметично-доглядаючі функції, а й, часто, має прямі лікувальні та відновлювальні властивості. Зазвичай, для догляду за волоссям я купляю засоби із сегменту "проф", так як маю доволі пошкоджене волосся після одного невдалого фарбування, та й загалом воно доволі сухе по довжині і схильне до січення. Але, у зв"язку з останніми подіями, з продажу пропав один із моїх улюблених брендів по догляду за волоссям і я вирішила підшукати щось достойне на нашому ринку. Багато я начулася хорошого про Живильну маску для волосся "Кокосове молочко і макадамія" від Garnier, тому вирішила придбати саме її. І, забігаючи наперед, скажу, що я нею залишилася просто мега-задоволеною!

Маска для волосся розфасована у дуже милу випуклу баночку, виготовлену із якісного пластику. Баночка закривається кришечкою, що закручується. Єдиний мінус, під кришкою не було ніякої захисної мембрани, тому при транспортуванні частина маски була на кришеці (не люблю таке!). А так... виймати маску з банки зручно, тому дизайн не тільки симпатичний, але й функціональний.

Склад в маски звичайний як для мас-маркету - велика кількість синтетичних компонентів, силіконів і т.д. В якості доглядаючих компонентів далеко не на останньому місці в списку складників можна побачити кокосове масло та масло макадамії.

Консистенція в маски кремоподібна, дуже густа. Після нанесення на волосся маска не тече, тому можна з комфортом продовжувати приймати душ/ванну. У зв"язку із цим же - розхід виходить доволі економним.

Колір -білий.

Запах у маски кокосово-косметичний, концентрований, дуже насичений, як на мене - навіть надто... Але аромат - це діло смаку, особисто я просто не люблю дуже насичені віддушки у засобах доглядової косметики... Аромат маски доволі довго відчувається на волоссі після його висихання.

Використовую цю маску цілком стандартно: мию волосся, ретельно віджимаю його від зайвої вологи і масажними рухами наношу достатню кількість маски по довжині волосся, не торкаючись коренів. Залишаю маску на волоссі мінімум на 10 хвилин, якщо є час - то й на довше. Потім ретельно промиваю волосся водою, промокаю рушником і даю йому висохнути або природнім шляхом, або ж з допомогою фену.

Після використання цієї маски волосся виглядає дуже круто! Гладеньке, блискуче, розсипчасте, пошкодження/посічені кінчики стають майже непомітними, дуже легко розчісується. Та й загалом виглядає значно більш доглянутішим, ніж без маски.

скажу, що маска однозначно варта купівлі! Далеко не кожна маска зі значно вищою ціною і із категорії "проф" дає такий ефект як ця маска від Garnier! Рекомендую щиро і сама купівлю буду повторювати!