red_dragon

HILLARY: Комбо вихідного дня

HILLARY: Комбо вихідного дня

Хочу поділитися своїм ідеальним комбо вихідного дня!

Скраб для тіла парфумований Hillary Royal Perfumed Oil Scrub, 200 г

Я не з такої сім’ї, як другі. Я із багатої.

Скраб від українського виробника HILLARY made in Ukraine, який зачепив мене своїм неперевершеним ароматом, наче додали якийсь дорогий парфум.

HILLARY: Комбо вихідного дня

Пакування просте: баночка, додаткова кришечка для зручності, а всередині лежить великий пакет, в якому знаходиться сам засіб. Це дуже продумано, він точно не протече.

Єдиний мінус незручно відкривати цей пакет та пересипати в баночку, тому що частина засобу залишиться у пакеті.

Морська сіль мінеральна (Ізраїль), гімалайська рожева сіль (Індія), кіпрська морська сіль (Греція), біла глина (Болгарія), оливкова олія (Італія), олія виноградних кісточок (Україна), олія абрикосових кісточок (Німеччина), парфумована композиція - троянда, жасмин, ваніль, бергамот, апельсин, лічі (Франція) Рослини в складі Олива, виноград, абрикос, троянда, жасмин, ваніль, бергамот, апельсин, лічі.

З цим скрабом в парі я використовую:

Олія після засмаги та депіляції з екстрактом алое Hillary Aloe Vera after sun & post depil oil, 100 мл.

🫶Для супер зволоження та релаксу додаю заспокійливу олію від HILLARY після використання скрабу.

Засіб має у складі суміш натуральних олій та екстракт алое, завдяки цьому має такі переваги:

- Усуває подразнення, стягнутість та почервоніння

- Насичує клітини вітамінами та поживними речовинами

- Зволожує та запобігає надмірному випаровуванню вологи з поверхні шкіри - Освіжає, пом’якшує та сприяє регенерації шкіри.

- Зміцнює захисні властивості шкіри, покращує її еластичність та пружність.

💗Мені дуже подобається, що олійка швидко вбирається та надає миттєвий результат:

- Шкіра стає пружною та еластичною

- Надає м'якості та зволоження

- Заспокоює шкіру

- Усуває подразнення

Активні компоненти:

🌿Екстракт алое

- Володіє заспокійливою і бактеріостатичною дією

- Добре підходить для загоєння сонячних опіків, лікування вугрової висипки, в тому числі на спині, дерматитів, та інших естетичних захворювань шкіри

- Зволожує і «вирівнює» шкіру

- Стимулює капілярний кровообіг

- Посилює процеси регенерації

🌿Мигдальна олія

- Заспокоює шкіру і знімає запалення; ефективно живить, і пом'якшує шкірний покрив

- Є хорошою профілактикою целюліту

- Підвищує еластичність і пружність шкірного покриву

- Усуває сухість і подразнення шкіри, роблячи її здоровою і гладенько

Неймовірно приємно, що такі засоби з 🇺🇦