DARIIAKOVACH

ПРОБНИКИ BIOSELECT

ПРОБНИКИ BIOSELECT

Привіт, красунечки 🕊️

Поговоримо про засоби, що маю в дуже маленьких обʼємах? А саме пробнички, адже перед купівлею повного розміру варто запевнитись і спробувати, чи підійде, чи ефективно, чи сподобається

Сьогодні на розгляді одразу 5 пробників, вирішила не розтягувати і показати вам все одним дописом

Отже

Відновлювальний 24-годинний крем підходить для жінок зрілого віку, котрі піклуються про свою шкіру. Вона стає більш пружною, а зморшки зменшуються. Цей процес стимулюють білкові речовини вівса, які також блокують вільні радикали. Диктамелія забезпечує постійне зволоження шкіри, а також її зміцнення. Екстракт лілії має не лише яскравий аромат, а й особливі якості. З її допомогою шкіра буде такою ж білою та бархатистою, як і сама квітка. Екстракт білої лілії забезпечує регенерацію шкіри, її відбілювання, антисептичну дію, а також зволоження. Крем можна наносити на добре очищену шкіру, як вранці, так і ввечері.

Повний склад:

Salvia Officinalis (Sage) Flower/Leaf/ Stem Water*, Aqua (Water),Cetearyl Alcohol, Glycine Soja (Soyabean) Oil*, Olea Europaea (Olive) Fruit oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Glycerin*, Helianthus annus (Sunflower) Seed oil*, Butyrospermum parkii (Shea) butter*, Cetyl Phosphate, Glyceryl Stearate , Panthenol, Myrtus Communis (Myrtle) Leaf Extract*, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract*, Origanum Dictamnus Flower/Leaf/ Stem Extract*, Hypericum Perforatum (St' Johns Wort),Helianthus annus (sunflower)seed oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract*, Sodium Hyaluronate, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum,Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, Dehydroacetic acid, Benzyl Alcohol,Glyceryl Undecylenate

Виробники радять використовувати крем для жінок 30+, оскільки мені 23, то сказати я щось про супер дію не можу, але можу розповісти про текстуру, аромат і відчуття

Кремчик протестований і на шкірі моєї мами, та одного пробничка замало, щоб побачити ефективність

Крем доволі жирненький, біло-молочного кольору, аромат натуральний.

Взагалі натуральна косметика має специфічні аромати, не всім вони підходять. Але для мене нормально, так тут не буде не природніх ароматизаторів)

Крем справді гарно зволожує шкіру, навіть мою.

Жодної негативної реакції ні в мене, ні в мами не відбулось

Але ефекту розгладження зморшок (хоч їх і не багато у моєї мами), помітити за одне використання (пробничка вистачає на 2)-неможливо

Кому підійде? І про головне

Призначення: антивіковий, від перших ознак старіння, живлення, зволоження

Інгредієнти: гіалуронова кислота, жожоба, овес, оливкова олія, олія ши (каріте), пантенол, розмарин

Особливість: веганська, не тестувалося на тваринах

Спеціальні сертифікати: cosmebio, cruelty free, ecocert, icea, vegan

Формула засобу: без вазеліну, без силікону, з гліцерином

Крем-ліфтинг для шиї та обличчя відновлює природне сяйво шкіри, зменшує наявні зморшки, захищає та живить шкіру від вільних радикалів. Олія дерева ши заспокоює пошкоджену шкіру обличчя, захищає її від шкідливого випромінювання, живить, зволожує, а також запобігає утворенню зморшок. Натуральні компоненти активно допомагають шкірі. Достатньо двічі на день користуватися кремом-ліфтингом, і вже через деякий час ви помітите, наскільки красивим та молодим стало ваше обличчя.

Повний склад:

Aqua, Caprylic/ Capric Triglyceride, Glycerin, Polyglyceryl-3 Stearate, Cetyl alcohol, Sodium stearoyl lactylate, Glyceryl Stearate , Cera Alba (beeswax)*, Butyrospermum parkii (Shea) butter*, Macadamia Ternifolia Seed Oil*, Panthenol, Olea Europaea (Olive) Fruit oil*, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract*, Tocopheryl Acetate, Hydrolyzed Hibiscus Esculentus Extract, Tocopherol, Sesamum Indicum Oil*, Origanum Dictamnus (leaf) Extract*, Xanthan Gum, Dextrin, Dehydroacetic acid, Benzyl Alcohol,Sodium Phytate, Citric acid, Caprylyl Glycol, Parfum**, Limonene**,Linalool**, Coumarin**, Cinnamal

Цей крем з позначкою 40+

Так само його вистачило на 2 використання

Отже він особисто мені не дав жодного ефекту і був зажирний

Текстура схожа на попередній кремчик, але можливо через більшу кількість олій в складі, він не комфортно відчувався на шкірі

Мамі крем підійшов і шкіра візуально отримала гарний вигляд

Аромат нейтральний натуральний і менш відчутний за попередній кремчик

Кому підійде? І про головне

Призначення: антивіковий, від перших ознак старіння, живлення, зволоження

Інгредієнти: бджолиний віск, вітамін е, гібіск, макадамія, оливкова олія, олія ши (каріте), пантенол

Особливість: веганська, не тестувалося на тваринах

Спеціальні сертифікати: cosmebio, cruelty free, ecocert, icea, vegan

Формула засобу: без вазеліну, без силікону, з гліцерином

це бальзам, створений на основі класичних критських рецептів. В збалансованій формулі засобу — вітамін Е, бджолиний віск і рослина диктамо, також відома як материнка критська. Він підходить для використання при дерматиті і попрілостях у новонароджених, втраті тонусу зрілої шкіри, після сонячних і побутових опіків, що робить його універсальним продуктом для делікатного догляду за шкірою дітей і дорослих.

Особливості

-100% органічний склад;
- вітамін Е і бджолиний віск живлять і пом’якшують;
- олія оливи відновлює, зволожує і попереджає втрату вологи;
- олія соняшнику прискорює загоєння ран;
- знімає подразнення і запалення;
- усуває лущення;
- екстракт розмарину забезпечує антимікробний ефект;
- можна наносити на ніжну шкіру губ;
- загоює тріщини сосків у матерів, які годують дитину грудьми;
- підходить для епідермісу, схильного до чутливості;
- можна використовувати для розслабляючого масажу для малюків;
- робить шкіру рівною, гладенькою і ніжною;
- має легкий аромат.

Склад:

Olea Europaea (Olive) Fruit oil*, Cera Alba (beeswax)*, Origanum Dictamnus (leaf) Extract*, Tocopherol

Дуже такий цікавий, мені ніби розплавлені соти

Текстура, нагадує розтоплений віск

Взагалі дуже цікава мазь і прям захотілось повний розмір

Наношу на губи і сухі пʼятки, шкіра оновлюється на очах

Одного пробничка вистачило на декілька нанесень

Дуже сподобався продукт

Скраб для обличчя із вкрапленнями оливкових кісточок, мальвою та диктамелією. Його можна використовувати як на огрубілих, так і на ніжних ділянках шкіри, в результаті ороговілі та відмерлі клітини будуть дбайливо видалені, шкіра очиститься, а пори помітно звузяться.

Дбайливе та м'яке очищення шкіри було б неможливим без олії дерева ши, яка входить до складу скрабу. Ця речовина має протизапальну, регенерувальну, захисну і живильну діъ. До нього також входить алантоїн, який забезпечує пом'якшення шкіри та її захист від впливу негативних факторів. Мальва насичує стомлену шкіру обличчя вітамінним комплексом, усуває набрякь, позбавляє шкіру від жирного блиску.

Повний склад:

Salvia Officinalis (Sage) Flower/Leaf/ Stem Water*, Kaolin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Glycerin*, Cetyl alcohol, Olea Europaea (Olive) Fruit oil*, Butyrospermum parkii (Shea) butter*, Sodium stearoyl lactylate, Polyglyceryl-3 Stearate, Aloe Barbadensis (Leaf Juice) Gel*,Titanium dioxide, Aqua (Water), Origanum Dictamnus Flower/Leaf/ Stem Extract*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Tocopherol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) (Root) Extract*, Helianthus annus (sunflower)seed oil,Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract*, Glyceryl Stearate SE,Xanthan Gum, Bisabolol, Potassium Sorbate, Dehydroacetic acid, Benzyl Alcohol, Citric acid

Кому підійде? І про головне

Призначення: зволоження, очищення

Інгредієнти: алое вера, вітамін е, глина, жожоба, календула, лакриця, оливкова олія, олія ши (каріте), розмарин

Особливість: веганська, не тестувалося на тваринах

Спеціальні сертифікати: cosmebio, cruelty free, ecocert, icea, vegan

Формула засобу: без вазеліну, без силікону, з гліцерином

Аромат дуже знайомий але описати я його не можу. Він також натуральний, та на що схоже не можу пояснити

Текстура кремова з цікавими скрабуючими часточками

Оскільки у мене близько розміщені судини, (розацеа мені ніхто не ставив, а я не дерматолог/косметолог щоб ставити діагнози)

То я дуже обережна з такими засобами і пілінг скатки, ензими, а тимпаче скраби використовую дуже обережно

Що раджу робити і вам, бо якщо у вас акне, активні висипи, розацеа, ось так близько судини знаходяться. Вам не можна абразивів

Тому показую акуратно, використала особисто я лиш один раз. Все решта-мама.

Після одного використання я помітила непогане очищення пор, матовість і гладкість шкіри

Впевнена, що якщо користуватись на постійній основі ефект буде вражаючим

До складу відновлювальної маски для волосся входить велика кількість органічних компонентів, які ростуть у природі.

Основними діючими компонентами маски для волосся є диктамелія, олія авокадо, ефірні олії шавлії, лаврового листя, у кожного з них є своя роль. Диктамелія та олія авокадо роблять волосся міцним і зволоженим, а лавр та шавлія відповідають за його блискучий і здоровий вигляд. Текстура маски дуже густа, відчувається приємний трав'яний аромат. Навіть дуже пошкоджене волосся після тривалого застосування цього засобу стає гладеньким, блискучим і легко розчісується. Після застосування маски можна досягти не лише лікувального, а й візуального ефекту.

Склад:

Aqua, Distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, Cetearyl Alcohol, Persea Gratissima (Avocado) Oil*, Olea Europaea (Olive) Fruit oil*, Origanum Dictamnus (leaf) Extract*, Olea Europaea Leaf Extract*,Laurus Nobilis (Laurel) Oil**, Salvia officinalis (Sage) Leaf extract*,Arginine, Dehydroacetic acid, Benzyl Alcohol, Eugenol**, Methyl Eugenol

Кому підійде? І про головне

Призначення: живлення, захист кольору волосся, зволоження

Інгредієнти: авокадо, аргінін, оливкова олія

Особливість: веганська, не тестувалося на тваринах

Спеціальні сертифікати: cosmebio, cruelty free, ecocert, icea, vegan

Формула засобу: без вазеліну, без силікону

Аромат натуральний, такий травʼяний, ніби заходиш в деревʼяну хату де купа висушених трав

Текстура, дуже густа. Це прям ну дуууже густа маска (це видно і на фото)

А от враження

Неоднозначні

На мою довжину пробника вистачило лише на один раз

Але волосся зʼїло ту маску і мені точно треба був ще один такий

Тримала я 10 хв

Не додавала нічого до маски, також висушила дайсоном з насадкою для вирівнювання і пригладження (уточнюю, бо по фото цього не скажеш)

Моє волосся в принципі не любить відновлювальні маски, вони його завжди пушать, роблять дуже обʼємним, воно не вкладається і стирчить у різні боки

Враження, що без відновлення волосся має куди кращий вигляд

Ця маска точно підійде дівчатам з прямим гладким волоссям, а також тим, хто щоразу робить кудрявий метод

Я не кучеряшка (волосся хоч і пористе, та важке і завити його просто неможливо, навіть гарячими укладками це не завжди виходить)

Якщо ви любите легкість, невагомість-вам сподобається

Але, на жаль, я не люблю коли волосся після використання ось таке, тому я повертаюсь до своєї любові, яка вже скоро і до кінця добіжить від Najel

Отже, підсумую

Всі засоби точно варті уваги, адже на кожен товар є свій купець

2 засоби були для вікової або зрілої шкіри, тому я не можу бути обʼєктивною

Склад у засобів чудовий і раджу спробувати ось такий формат, щоб зрозуміти для себе чи варто купувати повний розмір

Також мені дуже сподобалась мазь, адже на очах зникає будь-яке подразнення, лущення і тд

Скраб дуже приємний, з гарним складом, але я до таких засобів з обережністю

Та якщо у вас нема всього переліченого мною-беріть і ви не пошкодуєте

Маска для волосся, доволі гарна, але я не люблю такий ефект після масок, тому вона просто не для мене

Що хотіли б спробувати ви?

Обіймаю 🤍