Beautiful land💞

Спонж для макіяжу "Коло"

Спонж для макіяжу "Коло"

Усіх вітаю.

....сьогодні розповім про манюню, яка у мене з'явилась зовсім випадково. Я купила її на випадок, якщо мій спонж зіпсується. І так вийшло, що довелося все таки спробувати її в ділі...

Спонж упакований у прозорий пластиковий пакет із отвором для підвішування.

Сам спонж круглої форми, діаметром 5,5 см бежевого кольору, без запаху.

Текстура поверхні виглядає м'якою, рівною та пружною, має дрібну пористу структуру.

Такий спонж підійде як для рідких і кремоподібних текстур, так і для сухих, розсипчастих.

На жаль, немає інформації про те, з якого матеріалу він виготовлений (латекс, нейлон, поліуретан), але виробник заявляє, що спонж виготовлений з використанням екологічно безпечних компонентів.

Я його використовувала як для пудри, так і для тональної основи, і він чудово рівномірно наносить косметику, не залишаючи плям та розводів.

Перший раз, коли його взяла, думала, що він одноразовий і вистачить на пару разів використання. Але мене здивувала його якість, адже вже мила його двічі, а він не розлізся і тримається добре. Лишились лише невеликі плями від тональної основи.

Купувала таку приємність всього за 9 грн, але зараз помітила, що її немає на сайті, і точного діапазону цін не знаю.

Проте за 9 грн він чудово себе показав. Я б навіть сказала, що він на рівні зі спонжами до 50 грн.

Тому, якщо хтось хоче спробувати таку манюньку в такій формі, то рекомендую спробувати.😘