Ta_nyaaaaaaa

Туш для вій Pastel Show Your Look Mascara

Туш для вій Pastel Show Your Look Mascara
Туш для вій Pastel Show Your Look Mascara
Туш для вій Pastel Show Your Look Mascara
Туш для вій Pastel Show Your Look Mascara

Перша на моєму досвіді туш, що не лише гарно профарбовує, подовжує, додає об‘єму і виразності погляду, а ще й щоразу піднімає настрій. Чому?

Туш для вій Pastel Show Your Look Mascara

А ви тільки гляньте на це пакування!

Туш к картонній коробочці, від оформлення якої віє підлітковою безтурботністю і чимось таким яскравим 😁

Всередині два аркуші наклейок, з них я обрала ті, які найбільш мені імпонують і прикрасила свій флакон туші. Звісно, наклейки пов’язані з котиками, яких я так обожнюю 🐱 Тому щоразу коли я беру її в руки, піднімається настрій.

Також мені дуже подобається ніжний ліловий колір самого флакону.

Щіточка силіконова довга, конусоподібної форми: вузька і тонка на кінчику та більш широка до основи. Завдяки такій формі легко промальовувати вії на внутрішньому кутику ока.

Ворсинки на щіточці теж дрібні, короткі.

Колір екстра-чорний. От дійсно глибокий чорний, без натяків на інші відтінки.

Виробник обіцяє стійкість 24 години, але я стільки туш не ношу, тож чи відповідає це дійсності підтвердити не можу, АЛЕ туш гарно тримається 10-14 годин точно.

У мене вона НЕ осипається і НЕ відбивається на повіках чи нижніх віях (їх ніколи не фарбую).

Туш гарно розділяє вії, уже нашаровуючи можна побачити легке склеювання.

Вона трішки припіднімає вії, додає їм об‘єму і довжини. Супер-завиток від неї не формується, але мої прямі вії більше не дивляться донизу.

На очах комфортна, негативної реакції на моїх чутливих очах не спровокувала.

Хочу підкреслити, що щіточка все-таки дуже зручна, нею промальовую вії з легкістю від коренів до самих кінчиків.

Стосовно водостійкості. Туш може пережити легкий контакт з водою. Якщо вії легко промокнути серветкою, то можна побачити незначні сліди на ній, а шкіра залишиться чистою.

Але все ж таки туш залишається на віях до останнього, не сходить від води зовсім.

❗️ не осипається і не відбивається вона цілий день, це точно)

А так вона гарно подовжує, додає об’єму і за свої кошти цілком гарний варіант 🥰 Для мене на рівні з улюбленою Maybelline