red_dragon

Набір косметики від соціально відповідальних б'юті брендів

Набір косметики від соціально відповідальних б'юті брендів

Сьогодні отримала подарунок від Olena ✨ Це просто неймовірний набір косметики від соціально відповідальних б'юті брендів 🫶
Мені неймовірно приємно, вже скоріше хочется подивитися ближче, що підготувала креативна та відповідальна Олена 🩷

У боксі були знайомі для мене продукти:

Убтан для м'якого очищення і скрабування Hillary ASAI UBTAN

Це мій улюблений засіб, постійно ним користуюсь та дуже задоволена результатом використання, є детальний опис у мене в профілі 🫶

Набір косметики від соціально відповідальних б'юті брендів

Тканинна маска для нормальної та комбінованої шкіри обличчя "Аква-Бомба" - Garnier Skin Naturals

Постійно купую маски на літо, чудовий проходжуючий ефект та максимально зволожена шкіра після, з даною маскою також знайома, це просто зволожуюча бомба! + ідеально підходить для моєї чутливої шкіри та усуває подразнення 🌱


*LEGENDARY*
Міцелярна вода для всіх типів шкіри Garnier Skin Naturals

Помітка Legendary, тому що всі її знають! Пам'ятаю, як змивала цією міцелярною водою свій макіяж після прогулянок за школою, поки мама не бачить 🤭 Крутий продукт, який впорається з макіяжем.


Та три косметичні новинки для мене:

Парфумований антисептик для рук з пантенолом та гліцерином Marie Fresh

Оце так новинка, ніколи не мала продуктів від цього бренду. Це не простий антисептик, після використання шкіра зовсім не суха та має солодкуватий, приємний аромат парфумів.

Бальзам для губ зволожувальний з алое вера Sue Lip Balm

Який не містить синтетичних барвників, ароматизаторів та парабенів. Бальзамами для губ постійно користуюся, але від цього бренду в мене перший 💋

Зволожувальний крем-гель для тіла "Смородиновий сорбет" Mr.Scrubber Body & Hands Cream

Ягідне морозиво з супер ніжною текстурою.. це просто феєрверк ягідних ароматів, чудово зволожує та не залишає липкого шару, вбирається швидко.

Дякую велике за такі чудові подарунки і ще раз хочу побажати тобі бути завжди щасливою 🫶