Viktoria_Ilnytska

Легкий гель для вмивання від Joko Blend | крок 2

Легкий гель для вмивання від Joko Blend | крок 2
Легкий гель для вмивання від Joko Blend | крок 2

Сьогодні поговоримо про другий етап очищення лінійки Skin Detox, а саме про гель для вмивання для комбі/жирного типу шкіри🌿

Призначення гелю полягає у дбайливому очищенні, заспокоєнні, помʼякшенні та себорегуляції шкіри обличчя🫧

Дизайн стильний, з усією потрібною інформацією на коробочці й на самому засобі. Дуже мені відгукується як усю лінійку поєднує цей стиль з висвітленими основними властивостями засобів💚

Баночка обʼємом 150мл, виконана з білого пластику, має дозатор з подовженим носиком. Дуже зручний до речі, адже при натисканні не ковзає палець.

Аромат відкривається дуже приємний парфумований: чи то зелений чай, чи то квітковий🙌🏼

По консистенції гелева текстура, досить легка, що у взаємодії з водою перетворюється на милко. Достатньо невеличкої краплини щоб вмити усе обличчя🫧

Активні компоненти:

  • Ніацинамід — підвищує пружність та еластичність шкіри, заспокоює почервоніння та запалення, підвищує захисну властивість шкіри.
  • Цинк — захищає від впливу негативних факторів, має потужну протизапальну дію, сприяє освітленню шкіри.
  • Екстракт ламінарії — стимулює обмін речовин в шкірі, тонізує, підвищує пружність та еластичність шкіри.
  • Алантоїн — пом'якшує та зволожує шкіру, стимулює регенерацію тканин.
  • Пантенол — запобігає втраті вологи, заспокоює шкіру.

Склад є абсолютно безпечний:

Aqua (Water), Cocamidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Cocoyl Isethionate, Coco-Glucoside, Sorbitol, Glycerin, Sodium Сhloride, Niacinamide, Polyquaternium-7, Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract, Zinc PCA, Allantoin, Panthenol, Parfum (Fragrance), Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI 42090, CI 19140, Hexyl Cinnamal

Мені дуже подобається догляд з цим гелем для комбі/жирної шкіри: його легка текстура, делікатно та дбайливо очищує шкіру; особливо після першого етапу лінійки skin detox про який я писала тут:

https://club.makeup.com.ua/post/43680/

Також значим є те, що після вмивання шкіра стає ніжною, зволоженою, свіжою без відчуття дискомфорту та стягнутості🫧

Чудово регулює виділення себуму, тому власницям комбі/жирної шкіри дуже рекомендую☺️