𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Shelly Hand Cream Set (h/cr/3x45ml)

Shelly Hand Cream Set (h/cr/3x45ml)

Кремів для рук багато не буває, у мене вони витрачаються швидко, тому для мене завжди актуальні.
Поділюсь своїми враженнями про набір кремів від Shelly.

Shelly Hand Cream Set (h/cr/3x45ml)
Shelly Hand Cream Set (h/cr/3x45ml)
Shelly Hand Cream Set (h/cr/3x45ml)
Shelly Hand Cream Set (h/cr/3x45ml)

Пакування набору чарівне! Воно дуже красиве і презентабельне, буде гарною ідеєю на подарунок.

Коробок запакований в плівку.

Набір містить 3 креми, а саме:


Крем для рук і нігтів з кератином, сріблом і екстрактом арніки
• Крем для рук і нігтів з колагеном, еластином і екстрактом півонії
• Крем для рук і нігтів з алантоїном, екстрактом равлика й олією каріте

В кожному з них по 45 мл.
Дизайн самих кремів теж гарний і приємний.
Туба з м'якого пластику, зі зручною відкидною кришкою.

На тубі є захист у вигляді фольги.

Зовнішньо усі засоби виглядають однаково, усі білого кольору, мають приблизно схожу легку текстуру і консистенцію.
Як на мене, то вони відрізняються лише за ароматом, бо по моїм спостереженням після використання того, чи іншого - ефект завжди крутий! Кожен доглядає просто чудово, тому я не буду дублювати однакові їх характеристики окремо.

Кожен засіб легко розподіляється і швидко вбирається, не залишає жирної, чи липкої плівки. Вони глибоко зволожують, гарно живлять, пом'якшують, розгладжують епідерміс і надовго прибирають сухість, даруючи абсолютний комфорт.

Шкіра рук після використання неймовірна! Вона ідеально гладенька, ніжна, більш еластична і доглянута. Також усі засоби чудово доглядають і за нігтями, пом'якшують кутикулу. Користуватися ними одне задоволення, а головне отримувати гідний догляд і піклування.

Що стосується ароматів, то віддушка у кожного приємна. Крем з колагеном, еластином і екстрактом півонії має ніжний квітковий аромат. Той що з алантоїном, екстрактом равлика і олією каріте - більш насичений, але також класний, мені відчувається як квітково-ягідний. Доречі, обидва ці креми трохи схожі за запахом. А от крем з кератином, сріблом і екстрактом арніки мабуть найспокійніший за ароматом, він легкий і невагомий, мені пахне просто кремом, при цьому ніжно і ненав'язливо.

Кожен з цих кремів має шикарні доглядові властивості, чесно я не бачу між ними особливої різниці, навіть щоб виділити найкращого, бо всі працюють однаково прекрасно.