NikVik

NIVEA Luminous 630

NIVEA Luminous 630

Тут я почну тримати інтригу і не все зразу розкажу !

Але обов’язково все і докладно розповім і покажу !

Дуже люблю бренд Nivea , нагадує мені роки дитинства і молодості. Напевно це був перший мій крем від Nivea яким я почала користуватись . Але це таке - це просто любов до Nivea , а тепер за справу .

Це буде лінійка luminous 630 antiDARK-SPOT

І що ви думаєте це те що мені потрібно вона бореться з пігментацією шкіри .

А що означає пігментація - це темні плями , які є результатом надлишкового вироблення меланіну.

А меланін - природній пігмент , що відповідає колір шкіри людини. Різні фактори можуть посилити його вироблення , тоді він накопичується й проявляється як темні плями та нерівномірний тон .

Причини появи пігментаціі:

  • вплив ультрафіолету ( сонце 🌞)
  • гормональні зміни ( вагітність , менопауза і т д )
  • вік ( старіння )
  • В моєму випадку не дуже видно пігментацію, але є почервоніння яке теж було спричинено сонцем в тому числі .

Зазначу одразу, я була у великому шоці , коли при першому моєму знайомстві з цією лінійкою , а це було тоді коли робила фото і одразу тестувала на собі одразу , замітила , що отримала зміни на шкірі . Ні звісно все моє почервоніння не зникло , а стало мʼякшим , розгладженим (маю на увазі колір шкіри ) .

Крім того щоб ви розуміли від Nivea є така пропозиція , якщо при використанні 4 тижднів не буде видно явного ефекту то вони повернуть кошти . Більш детально в них на сайті .

В цю лінійку входитить :

  • Крем для шкіри навколо очей Nivea LUMINOUS630 проти темних кіл 15 мл
  • Сироватка Nivea LUMINOUS630 , 30 ml
  • Денний флюїд Nivea LUMINOUS630. Потрійний захист SPF 50. , 40 ml
  • Нічний крем Nivea LUMINOUS630 . Вирівнює тон для обличчя, шиї та декольте . 50 мл

Мої перші враження:

  • Отримала декілька днів назад . І тепер користуюсь кожного дня , після того , як отримала певний ефект від першого використання хочу отримати повний результат .
  • Дуже мені сподобався дизайн , він ефектно і вишукано виглядає .
  • А аромат, він просто божественний, після нанесення на обличчя, руки нюхаю дуже довго 🥰.

Ну все далі буде :

Чекайте опис індивідуально для кожного засобу . Поки тестую і знайомлюсь далі .