ANN_DI

Плампер для губ GlamBee Lip Injection

Плампер для губ GlamBee Lip Injection

Була в оф магазині, і вирішила взяти новий блиск. А блиск виявився не зовсім блиском 😂

Затестивши, я відразу відчула що у мене горять губи 👄, аж потім я зрозуміла, що це плампер. Я не зовсім люблю такі штуки.

Так ось, Плампер для губ GlamBee Lip Injection :

  • 1. Легка нанесення : Плампер має приємну консистенцію, яка легко наноситься на губи. Він не залишає липкість.

  • 2. Пишність і зволоженість : Після застосування плампера губи набувають виразної пишності і відчуття глибокого зволоження.

  • 3. Активні компоненти : У складі плампера містяться активні інгредієнти, які стимулюють кровообіг в губах, що призводить до їхньої природної припухлості і більш виразного вигляду.

Плампер для губ GlamBee Lip Injection
  • 4. Ефективність : Використання пламперу є ефективним способом досягнення бажаного візуального збільшення губ без необхідності в ін'єкціях, що робить його зручним та безпечним варіантом.

  • 5. Враження : Нууу, цікавий продукт 🤔 Після нанесення відчувається поколювання, горіння 🔥 губ. Мені не зовсім таке подобається, відчувається дискомфорт. Але, губки стали пухкіші, що доволі сподобалось) Тому не знаю, чи буду використовувати надали , чи піде в смітник 🗑️

5 із 10 ⭐️