wowmom

Аналог метеоритів від Guerlain, тільки в декілька разів дешевше!

Аналог метеоритів від Guerlain, тільки в декілька разів дешевше!

Привіт, красуні!

Ще до того, як в мене не було метеоритів від Guerlain, я ніяк не могла зрозуміти, за що ж їх так люблять. Ну пудра в кульках, і що? Та і відгуки в мережі різнилися між собою, бо одні казали, що це просто красива банка з пудрою, яка нічого не робить на обличчі, в той час як інші не уявляли свого життя без цих чарівних перлинок.

Потім, коли я вже нарешті і сама розщедрилася на метеорити, я зрозуміла, в чому ж насправді їх секрет.

Це легенька фінішна прозора пудра, яка трошки матує обличчя, тим самим закріплюючи макіяж (але не наглухо) , і в одночас, за рахунок світловідбиваючих частинок, вона красиво підсвічує шкіру. І, звісно, метеорити нічого не перекривають.

Чи можна без них прожити? Звісно! Але, як на мене, макіяж з ними виглядає більш довершеним.

Проте, якщо ви хочете таку саму красиву фінішну пудру, з ідентичним ефектом, і не хочете переплачувати за дорогий бренд, і люксову упаковку, зверніть увагу на Pierre Rene Natural Glow Loose Powder, про яку я детально сьогодні розповім.

Аналог метеоритів від Guerlain, тільки в декілька разів дешевше!

Пудра випускається в двох відтінках: Natural і Pink. Мені здається, що можна обрати будь-який варіант, бо на обличчі вона виглядає абсолютно прозорою. В мене - Natural.

Упаковка зроблена зі звичайного пластику, тому, звісно, вона з часом буде царапатися. Проте, я вважаю, найголовніше, що в середині цієї упаковки.

Вага 10 грамів, і цього з головою вистачить на роки, щоб награтися пудрою.

Хоч в складі і присутній тальк, але він знаходиться десь в середині списку складу. Основою пудри є mica, silica та рисовий порошок. Я не те щоб була сильною противницею тальку, але все ж для себе частіше обираю засоби, де його нема, або є зовсім мінімальна кількість.

Хочеться відзначити, що пудра дуже дрібна, і лягає на шкіру тонкою вуаллю.

А тепер, найцікавіше, давайте порівняємо ці чудові фінішні пудри: Pierre Rene Natural Glow Loose Powder та Guerlain Meteorites.

Незважаючи на те, що вони мають абсолютно різний формат, і візуально одна на одну взагалі не схожі, але ефект на обличчі ви отримаєте майже ідентичний. Принаймні, непомітний оком.

Було важко впіймати ці мікро-сяючі частинки, але мені наче вдалося.

От дивіться, зверху - Метеорити, знизу - Pierre Rene.

Я з впевненістю заявляю, що у них однаковий дрібний помол, і однаковий блиск.

Відрізняються лише відтінки пудри, але на обличчі обидві все одно - прозорі.

Я в захваті!

Ну і трошки показової частини.

Отже, в мене на обличчі BB крем від Пуріто, консилер, кремовий скульптор та кремові рум'яна.

Пудру Pierre Rene я наношу під очі і на периферію, бо для Т-зони, краще обрати щось більш матуюче (принаймні в цю спеку) .

Пензель для нанесення беру м'який і пухнастий, щоб шар пудри був максимально тоненьким.

А ось так виглядає шкіра після використання Pierre Rene Natural Glow Loose Powder.

Як я вже і писала, пудра має легкий матувальний ефект, проте шкіра все одно залишається живою і сяючою.

Типу нічого глобального не змінилося, але макіяж виглядає більш завершеним. Мені це дуже подобається.

На цьому фото ви можете помітити малееееесенькі блискучі частинки, але це ні в якому разі не крупний шимер. Не переживайте, на новорічну ялинку ви не будете схожі.

Та і помітні вони лише при яскравому сонячному світлі.

Шкіра з цією пудрою виглядає красиво, і це головне!

Тож, мої красуні, якщо ви думали над покупкою метеоритів, і вагалися, чи треба воно вам, чи нє, спробуйте Pierre Rene Natural Glow Loose Powder.

Я, наприклад, різниці взагалі не бачу.

Дякую за увагу 😘